reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Update...
Byłam z Karolą u dentysty. Wyciski jej pobrali i za dwa tygodnie odbieramy szynę na noc żeby przestała zgrzytać zębami w nocy.
Poprosiłam też o info co z przeciwbólowych mogę jeszcze brać żeby przeżyć do 2 lutego.. posadzili mnie na fotelu, znieczulił i usunął nerwy z tego korzenia... Jak do poniedziałku mnie nie przestanie boleć to mam przyjść natychmiast. Tylko czemu on nie usunął tych nerwów od razu??? Przecież chyba zdawał sobie sprawę że jeśli ząb nigdy nie był leczony kanałowo to naruszone nerwy mogą boleć jak cholera!!!! Nasuwa mi się na język cały słownik wulgaryzmów!!! Nadal jestem na lekach przeciwbólowych ale już spokojniej podchodzę do kwestii bólu. Mój małż za to stwierdził że chce go pozwać do sądu.. co w UK nie jest niczym dziwnym. A ja się mam zamiar zgodzić jeśli do poniedziałku mnie nie puści. I jeszcze @ na dokładkę... Coś jeszcze??? Seria niefortunnych zdarzeń i tylko dwie sprawy??? Ok wysiadam psychicznie idę spać.
No debil no zamiast wyrwać od razu to się tyle musiałaś męczyć. Oby ból już zelzal.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkie zapracowane...[emoji6]
Jak u Ciebie Anula sytuacja?

U mnie @ dobiegla konca
Bedziemy dzialać. Chyba sie skusze na testy owu [emoji51]
Jeszcze nie przyszla ...spóźnia się a ja się modlę coby do jutra nie przyszla bo mam wizytę... szlak , stapam na cienkim lodzie [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze nie przyszla ...spóźnia się a ja się modlę coby do jutra nie przyszla bo mam wizytę... szlak , stapam na cienkim lodzie [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
A testa robiłaś? Czy czekasz dalej? Ile się spóźnia?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry