reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekanie na poronienie samoistne

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Czesc dziewczyny
Jestem podłamana, znowu usłyszałam to od lekarza - ciąża się nie rozwija, nie ma akcji serca. Stanęło na 6 tyg. 😭
Narazie jest mi mega ciężko ale wiem ze z czasem przejdzie
Pogardzam się powoli ze nie mogę mieć dzieci 🙂
Lekarz kazał poczekać do poniedziałku, jak samo się nie zacznie to jechac do szpitala na zabieg.
Ile czekaliście dziewczyny na krwawienie od odstawienia leków na podtrzymanie?
 
reklama
Rozwiązanie
Miałam podobnie. Myslalam, ze juz nic z tego. Az w koncu udalo się! Koło mnie lezy i slodko spi 7 tygodniowy maluszek! TOBIE TEZ SIE UDA!!
Niewiem jak u Ciebie w szpitalu ale u mnie bez badań bety w odstępie 3dni nie chcieli kiwnąć palcem. Musial być wyraźnie spadek bety, żeby zrobili zabieg. U mnie serduszko też stanęło w 6tyg,ale dowiedziałam się o tym w 10tyg na wizycie.. Więc u mnie nie było na co czekać
 
Hej. Ja stracilam 4 ciaze, wspolczuje bolu jaki przechodzisz. U mnie wszystkie poronienia byly wywolywane farmakologicznie. Nie mysl, że nie bedziesz mama bo dla kazdej z nas musi zaswiecic słońce. Teraz skup sie na poznaniu przyczyny i zainterweniowaniu. Ściskam mocno 😘
 
Czesc dziewczyny
Jestem podłamana, znowu usłyszałam to od lekarza - ciąża się nie rozwija, nie ma akcji serca. Stanęło na 6 tyg. [emoji24]
Narazie jest mi mega ciężko ale wiem ze z czasem przejdzie
Pogardzam się powoli ze nie mogę mieć dzieci [emoji846]
Lekarz kazał poczekać do poniedziałku, jak samo się nie zacznie to jechac do szpitala na zabieg.
Ile czekaliście dziewczyny na krwawienie od odstawienia leków na podtrzymanie?
Nie można się poddawać. Zawsze jest jakaś przyczyna straty, tylko trzeba ją odnaleźć. Nie wiem jak to jest przy poronieniu samoistnym, bo ja miałam zabieg.
 
Czesc dziewczyny
Jestem podłamana, znowu usłyszałam to od lekarza - ciąża się nie rozwija, nie ma akcji serca. Stanęło na 6 tyg. [emoji24]
Narazie jest mi mega ciężko ale wiem ze z czasem przejdzie
Pogardzam się powoli ze nie mogę mieć dzieci [emoji846]
Lekarz kazał poczekać do poniedziałku, jak samo się nie zacznie to jechac do szpitala na zabieg.
Ile czekaliście dziewczyny na krwawienie od odstawienia leków na podtrzymanie?
Wszystko zależy na jakim poziomie jest beta hcg i czy jeszcze przyrasta czy już nie. Po odstawieniu leków to może jeszcze potrwać nawet 2-3 tygodnie. Lekarze muszą kierować do szpitala na zabieg. Możesz zostać w domu i czekać, konsultując się z lekarzem, możesz jechać do szpitala na zabieg. Tylko zabieg to duża ingerencja i chcąc mieć jeszcze dzieci trzeba uważać, by w przyszłości nie było problemów z szyjką i zrostów na macicy. Szkoda, że o konsekwencjach nie wspominają. Im łatwiej zrobić zabieg i po krzyku.
Jesteś w trudnej sytuacji i stracilas dziecko. Pytanie czego ty chcesz? Bo jeśli szybko zapomnieć to najlepszy będzie zabieg. A jeśli masz siłę na czekanie aż samo się poroni, to czekaj. Dużo zależy od twojej psychiki i świadomości.

Nie godzi się z niepłodnością, bo dziś są duże możliwości. Mi wprost mówili, że dzieci mieć nie będę, ale walczyłam. 4 razy byłam w ciąży i dzięki temu mam 2 wspaniałych dzieci. Jedno właśnie szarpie mnie za włosy [emoji4]
 
Miałam podobnie. Myslalam, ze juz nic z tego. Az w koncu udalo się! Koło mnie lezy i slodko spi 7 tygodniowy maluszek! TOBIE TEZ SIE UDA!!
 
Rozwiązanie
Do góry