reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czekasz na wyniki badań genetycznych?

A.Patrycja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2022
Postów
483
Cześć dziewczyny, czy jest tu jakaś Mama, czekająca na wyniki badań genetycznych dziecka? Z chęcią poznam kogoś kto czeka jak na szpilkach :(
Mój synek ma 1.5 roku. Zostaliśmy skierowani do genetyka podczas pobytu w szpitalu z zapaleniem oskrzeli... Syn ma obie opadające powieki - tutaj lekarze mają na myśli dysmorfie twarzy, jedna lekarka zauważyła nisko osadzone uszy, ale genetyczka na szczęście stwierdziła, że one są jednak ok.
Ma nerkę ektopowa. "Zabi brzuszek"pod tym kątem będę robić mu badania z witamina D3.
Według neurologa fizycznie rozwija się prawidłowo, w mojej ocenie również;) jedynie nie mówi, to znaczy nie powtarza. Mówi po swojemu, z "normalnych" słów mówi nie, bam, be. I nazywa rzeczy czy czynności po swojemu. Bawi się z braćmi, ciągle biega, jest uśmiechnięty, wszystko rozumie.
Jest bardzo szczupły, waży 9.2kg. Od początku przybiera na wadze przy dolnej granicy widelek.

Pobierana krew do badań miał 17 sierpnia, od tamtej pory jestem kłębkiem nerwów:(
 
reklama
Do góry