reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

CZEKOLADA-od kiedy???

Rozwiązania
0
Kiedy bez wyrzutów sumienia można dać dziecku czekoladę:rolleyes2:???

reklama

gagulec

wrześniowa mama 2007
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
Mimo, że jestem przeciwna dawaniu czekolady maluchowi u nas mały już próbował- zjadł w czwartek pół jajka niespodzianki i nic mu nie jest.(Mały ma skończone 8 miesięcy)

riefenstahl

Aktywna w BB
Miasto
Varsovia
Rozwiązania
0
A ja uważam, że jak najpóźniej, czekolada to masa kalorii i nic więcej, nie ma sensu przyzwyczajać tak małego dziecka do jej smaku, lepiej dawać owoce :)

magda1978

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Też uważam, że im później tym lepiej. Dopóki samo się nie upomni to po co zaśmiecać żołądek.
Moja Olcia od czasu do czasu przy jakiejś większe okazji dostanie kawałeczek, ale to bardzo rzadko

heksa

MAJOWA MAMA 06` Mamy lipcowe'08
Miasto
Jelenia Góra, Poland
Rozwiązania
0
Moja Natala ma 2 lata i dalej nie podaje jej czekolady ani cukierków, lizaków itp. jedyne co ze słodkosci to zelki i to te prawdziwe haribo( ze wzgledu na zaw. zelatyny) tylko dlatego pozwoliłam na cos słodkiego a tak to staram sie ja trzymac daleko od słodkiego jak ktos ją czestuje albo przynosi w prezencie to tłumacze ze mała nie je i lepiej przynieszc jej jakies owoce, pomidorki koktajlowe a jaj biore czekolade i daje w zamian np. pomidorka, i wcale mała nie łacze z takiej zamiany.

kisha

Początkująca w BB
Miasto
Zamość
Rozwiązania
0
Też uważam, ze im później tym lepiej, szkoda ząbków na to, ale czasami wykradnie sobie coś słodkiego sama z szuflady :-) jak tu jej odmówić gdy zmarszczy noska i zacznie prosić:sorry2:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 3
A Potrzebuję porady 1
Marika261993 Potrzebuję porady 7
M Ciąża, poród, połóg 13

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry