reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czemu tu tak cicho?

reklama
Nawet nie wiesz jak bym chciała Klementynko, żeby czas szybciej płynął. Jak pomyślę sobie, że jeszcze tyle miesięcy zostało do końca to słabo mi się robi. ;) Pozdrowionka :)
 
A teraz mi przyszło do głowy, że nie powinnyśmy się czuć samotnie, no bo mamy w środku istotkę, ale cały problem polega na tym, że ta istotka jakś mi sięna razie nierealna wydaje... takie małe 11 mm... żeby chociaż kopało, nie?
 
dziewczyny! głowy do góry :)
zbliżają się święta, więc załapiecie na pewno trochę energii i pewnie towarzystwa będziecie miały tyle, że aż Wam sie odechce ;)
szkoda że zawsze się tęskni za tym czego akurat brak.... no cóż, nie ma się co za dużo smucić żeby nasze ziarenka sie od nas nie pozarażały.... hihi
tym czasem trzymajcie się dzielnie i ciepło
trzymam kciuki by czzas płynął nam szybciej ;)
 
Szczerze mówiąc to chodziło mi o samotność na tym topiku, bo w domu to samotnie mi nie jest, ale dzieki Aniu za zastrzyk optymizmu :D
wesołych ci świąt!!
 
Droga Klementynko!
Jak udało ci się zrobić ten suwaczek ile czasu zostalo do dkonca ciaży?Bylabym wdzieczna za porade, poniewaz bardzo mi sie to podoba, ale nie wiem jak to zrobić ;)
 
reklama
Do góry