reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe dwie kreski 🤞❤️

Który dzidziuś jest wyczekiwany?

  • 1

    Głosów: 21 75,0%
  • 2

    Głosów: 3 10,7%
  • 3

    Głosów: 3 10,7%
  • 4

    Głosów: 1 3,6%
  • 5

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    28
Beta 3020!! Jakim cudem w 26 dniu cyklu.
Progesteron 20 wyszedł, to ok?
najgorzej ze nie ma nawet terminów do mojej lekarki na teleporadę do konca lipca 😣
ale wynik!! gratuluje mocno🥰🥰🥰 tym bardziej, że się nie spodziewałaś. Dajesz dużo nadziei :wink: a ilu dniowe masz cykle jeśli możesz przypomnieć?
 
reklama
ale wynik!! gratuluje mocno🥰🥰🥰 tym bardziej, że się nie spodziewałaś. Dajesz dużo nadziei :wink: a ilu dniowe masz cykle jeśli możesz przypomnieć?
Moje cykle były w granicach 26-33 dni. Czasem nawet po 40-45 ale juz rzadziej tak mocno nieregularne.
oj to dosłowny cud! Stwierdilam ze starania kosztują mnie za dużo stresu i odpuszczamy, a tu w pierwszym cyklu zaskoczyło samo 😀
 
Moje cykle były w granicach 26-33 dni. Czasem nawet po 40-45 ale juz rzadziej tak mocno nieregularne.
oj to dosłowny cud! Stwierdilam ze starania kosztują mnie za dużo stresu i odpuszczamy, a tu w pierwszym cyklu zaskoczyło samo 😀
i dlatego warto wierzyc w cuda! wszystkiego dobrego, zdrowej i spokojnej ciąży.
 
Takie cienie się pokazują, pewnie sobie wkręcam znając mnie. Za waszą rada znów zrobię jutro.
IMG_20210611_143903.jpg
 
reklama
W sumie mogę się zameldować w tym wątku. To drugi cykl starań, i choć bardzo bym chciała 30.06 nie dostać okresu, to czuję już że nic z tego może nie wyjść, bo dostałam takiej alergii, że jestem na pseudoefedrynie, a to ponoć obniża płodność 🤷🏼‍♀️ plus pewnie owu się przesunie. Ale trzymam sama A siebie kciuki, może jednak to będą czerwcowe kreski 🙂
 
Do góry