reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCOWE DZIECI - MAGICZNA LISTA :D (bez komentarzy)

Agatatje

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Październik 2005
Postów
2 159
Moj maz jak obiecal......tak zrobil i mamy juz SZABLON NASZEJ CZERWCOWEJ LISTY!!!!!!!!!
proponuje, zeby tutaj byl tylko ten jeden post, a w nim bedzie LINK do naszej magicznej listy ;D

a lista wyglada tak:


kiedy urodzicie, wyslijcie dane (wasz nick, data porodu,godzina porodu, imie dziecka, waga dziecka, dlugosc dziecka, rodzaj porodu,zdjecie dziecka) na adres:

p_dafidek@gazeta.pl


no to mamy juz pierwsza czerwcowke ;D ;D ;D ;D ;D
i czekamy dalej ;D
 
reklama
Mój synuś Damian urodział się 9 czerwca 2006r. o godzinie 15:20; ważył 3800 i miał 57 cm długości. Poród odbył się siłami natury.

Pozdr
HaniaC
 
i ja sie dopisuje do czerwcowych mam :)
Wikusia urodziła sie 16 czerwca o 9:50, wazyła 3050 i miała 51cm, urodziłam przez CC
buziaki dla Was wszystkich
 
url%5D
Mój synek urodził się 9 czerwca 2006 ważył 3300 miał 57 cm urodził się siłami natury rodziłam go 10 godzin masakra
 
reklama
witamy wszystkie czerwcowe mamy!

Ania urodzila sie 15 czerwca o godz 6.10 wazyla 3.300 i mierzyla 52cm, porod odbyl sie silami natury trwal 18 godzin.
pozdrawiam Mariola O.
ania%207%20mies
;-)
 
Do góry