reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk

reklama
Hej hej!

Melduję się jako przyszła mama ze Śląska ❤️
Wczoraj lekarz potwierdził, po prawie roku starań mamy mała kropeczke wg daty ostatniej miesiączki wypada 5-6 tydzien, natomiast z usg lekarz określil 4-5 tydzień.
Nowa 9189 jak się czujesz? Masz już jakieś objawy?
Ja wczoraj wróciłam z urlopu (na którym zrobiłam test i już wiedziałam co się kroi - piwko nagle nie smakowało co było baaardzo dziwne ) po 13 godzinnym locie do dziś pobolewa mnie brzuch, wczoraj lekarz przepisał mi duphaston i luteine. Kazał odpoczywać i przyjść za tydzień na kontrolę. Mam nadzieję że wszystko będzie okej
 
Hey Kingulina ja póki co też miewam bóle w dole brzucha ale lekarka powiedziała, że może tak być i część kobiet ma takie dolegliwości, następną wizytę mam 13.11 :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) czuje się bardzo fajnie czasami odczuwam zmęczenie i jestem bardziej senna ale ogólnie gdyby było tak jak teraz to super nie mogę narzekać :D a Ty oprócz bóli masz inne dolegliwości? Ja Duphoston wcześniej brałam z powodu torbieli na jajnikach i w sumie w tym cyklu w którym zaczęłam brać zaszłam a ciążę.
 
Ooo ja dokładnie tak samo 13 idę znów do lekarza dziś byłam na 1 becie przed wizytą idę na kolejną żeby zobaczyć zmianę. Ja tak samo jak Ty jestem ciągle zmęczona i zaspana, przejdę kawałek i już muszę odpocząć nudności na chwilę obecną delikatne po jedzeniu ale nie na wymioty i mam nadzieję że tak zostanie i mnie to ominie
Dziś zaczęłam się stresować ciąża bezzarodkowa, za dużo czytam na temat ciąży i potem się denerwuje takimi rzeczami, wczoraj na usg widać było tylko pęcherzyk. Nie wiem jak wytrzymam do tej wizyty w przyszłym tygodniu
 
Nie martw się na zapas wszystko będzie dobrze :) u mnie w usg też było widać tylko pęcherzyk we wczesnej ciąży to zupełnie normalne :) dostałaś od lekarza skierowanie na badania? Ja muszę zrobić na tego 13.11 badania z krwi morfologia, glukoza, tsh, toksoplazmoza, różyczka, hiv, hcv itd. Skąd dokładnie jesteś? Ile masz lat?
 
Tak tak ja też dostałam skierowanie na badania bHCG x2 w tym tygodniu i w przyszłym żeby zobaczyć przyrost, cmv, toksoplazmoza, Ig, igm, vdrl, HIV, hbs, morfologia i grupa krwi
Jestem że Świętochłowic i mam 26 lat
W którym tygodniu dowiedziałas się o dzieciątku?
 
Test zrobiłam dwa dni po spodziewanej miesiączce cykle mam zawsze 29 dniowe więc już czułam, że to ciąża :) a na wizycie u ginekologa byłam w 5 tygodniu a Ty? Jaka w ogóle była reakcja partnera? :D
 
Szok i radość wydaje mi się że na początku bardziej niż ja, bo mimo tych kilku miesięcy starań jak zobaczylam 2 kreski to byłam szczęśliwa ale też przerażona i nie mogłam uwierzyć że się udało, że to już
Na dodatek byliśmy w trakcie urlopu więc na pewno był niezapomniany i wyjątkowy ❤️
A u Ciebie jak reakcja?
Też tak już oszalałas na punkcie rzeczy dziecięcych? Ja jeszcze teraz mam l4 więc tylko siedzę i oglądam mebelki ciuszki zabawki i wózki
 
reklama
Hmmm reakcja mojego męża była mniej entuzjastyczna bardziej przerażenie, chyba myślał, że to dłużej potrwa teraz ma wątpliwości czy jest gotowy na bycie ojcem i czy nie jest za młody haha póki co nie przeglądałam nawet niczego dla dziecka, też jestem obecnie na l4 i chyba już tak pozostanie. Pracuje jako kosmetyczna w pracy mam styczność z chemią plus sprzęty typu ultradźwięki więc wolę nie ryzykować :)
 
Do góry