reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk

Czyli reakcja Twojego męża była podobna do mojej, mimo że mega chciałam dzidziusia to jak już przyszło co do czego to w pierwszym momencie czułam mega przerażenie i zastanawiałam się czy dam radę ale przeszło mu?
Ja pracuje w biurze ale korpo i do tego stresująca robota, chciałabym wrócić jeszcze do końca listopada/do świąt ale ciągle się nad tym zastanawiam. Zobaczymy co powie lekarz w środę. Bo chce wrócić ale jak ma ten cały stres zaszkodzić kropeczce to chyba wolę nie ryzykować.
W Twojej sytuacji jak najbardziej masz rację, zostan w domu i myśl o sobie i malenstwie
 
reklama
Właśnie nie za bardzo mu przeszło teraz mamy ciche dni po kłótni... Dziś robiłam te badania z krwi i większość wyników mam już dziś reszta będzie w pt, ogólnie wszystkie są ok tylko glukoza w ciąży wynik powinien być max 91 mi wyszedł 93 :/ zobaczymy co lekarka mi powie dziwi mnie trochę ten wynik bo nigdy nie miałam kłopotu z cukrem, nie jem słodyczy, zdrowo się odzywam jestem dosyć szczupła no ale zobaczymy. A co do pracy zobaczysz co lekarz Ci powie nic na siłę teraz trzeba myśleć o sobie i o dziecku :) ja zawsze byłam sumiennym pracownikiem ale teraz odpuszczam :D w sumie jedyny taki moment kiedy można odpocząć :)
 
Kurcze to jest straszne jacy faceci są niedomyslni... Zamiast cieszyć się razem z Tobą i wspierać Cię na początku to nie... Trzymam kciuki żeby mu szybko przeszło! Co do tej glukozy to ciekawe, ale aż tak bardzo nie masz przekroczonej może dzien wcześniej coś zjadłas co Ci podniosło? Nie nabijaj sobie głowy zobaczysz co Ci powie lekarz
Ja na te wszystkie badania chce iść jutro. Dziś się potwornie czuje, boli mnie cały brzuch i mam mega nudności nie jestem w stanie wstać z łóżka przez cały dzień
 
Heyy dziewczyny ja już jestem na forum mamy lipcowe 2020 ale tu fajnie bo akurat moje rejony jestem aktualnie z Brennej ale mieszkałam na bytomiu
Monika lat 34 synuś 6latek druga ciaza A jak u was
 
Hejka [emoji846] witam się i ja [emoji846]. Jestem z Dąbrowy górniczej [emoji846] dziś zaczynamy 12 tydzień - termin na 8.06. to będzie moje drugie dziecko- w domu 4 latek.

Ps nie czytajcie za dużo internetów, bo to tylko niepotrzebny stres przynosi [emoji846]
 
Hej Wam! Ja co prawda kwietniówka ale stwierdziłam, że się przywitam [emoji5] jestem z Czechowic-dziedzic, koło Bielska jakby ktoś nie kojarzył [emoji23] mam 24 lata, pierwsza ciąża. Jutro zaczynam 18 tydzień [emoji5] spokojniej ciąży każdej z Was życzę [emoji3]
 
Hej Wam! Ja co prawda kwietniówka ale stwierdziłam, że się przywitam [emoji5] jestem z Czechowic-dziedzic, koło Bielska jakby ktoś nie kojarzył [emoji23] mam 24 lata, pierwsza ciąża. Jutro zaczynam 18 tydzień [emoji5] spokojniej ciąży każdej z Was życzę [emoji3]


Hej hej witamy mamy i przyszłe mamy ze Śląska! 😁
 
Witajcie mamy :) ja co prawda lipcowa ale 2018 :D mam nadzieję że uda mi się jeszcze załapać i dołączyć do lipcowych mam 2020 :) Testuje w sobotę. Jeśli by się udało bo termin miałabym na 25 lipca. Jestem z Siemianowic Śląskich.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powodzenia [emoji8]
Witajcie mamy :) ja co prawda lipcowa ale 2018 :D mam nadzieję że uda mi się jeszcze załapać i dołączyć do lipcowych mam 2020 :) Testuje w sobotę. Jeśli by się udało bo termin miałabym na 25 lipca. Jestem z Siemianowic Śląskich.
 
Do góry