reklama

Czerwcowe kreski ❤️

  • Starter tematu Starter tematu użytkowniczka 212
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Ja pracuję w 100% stacjonarne- obsługa ludzi, to na zdalne nie mogę sobie pozwolić 🥲 Mąż mnie namawia, żebym się kiedyś przebranżowiła, on zdalnie, ja zdalnie, kupujemy kampera, pracujemy i przy okazji zwiedzamy świat 🥹
Może kiedyś… 😅
Dziewczyny, czy jak bierzecie inozytol, to pijecie kawę? Wujek Google powiedział, że kawa osłabia jego wchłanianie właśnie i tak sie zastanawiam, czy można pić, czy jednak nie? 🤔
ja piję jedna dziennie, ale ja piję słaba bo z jednej łyżeczki 😉
 
Ja jeszcze wtrącę temat z praca zdalna. Mam ta przyjemność pracować w dziale naszej firmy gdzie pracuje w 100% zdalnie. Inni nie maja tego szczęścia i jestem nazwana vipem z tego tytułu. Mam fajne miejsce do pracy z domu, ale ciagle miałam na tapecie kupno fotela. Aktualnie mam zwykle krzesło. No i dwukrotnie odciągnęła mnie od zakupu ciaza. Teraz to pierdole. Zamawiam ten fotel.
Do biura mam całkiem fajny dojazd i bywam w nim raz na jakiś czas. Wypić rzeczona kawe z ekspresu (tak mam w domu, przeprosiny prezent od teściowej, ale leży w pudełku. Dla jednej kawy dziennie nie chce mi się trzymać takiego klocka na blacie, wymieniać filtrów i wszystkiego co z tym związane) oraz dla ludzi. Bo ludzi to my mamy w biurze ekstra. Bardzo kameralny oddział jak na nasza firmę. ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry