reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

reklama
Jako że czerwiec się kończy i zaraz wszystkie przejdziecie na lipcowe kreski to chciałabym się z wami pożegnać. Nie wiem na ile, bo jeszcze długo widmo niepokoju będzie mi towarzyszyć. 🤷🏼‍♀️ Póki co nie nastawiam się na nic.
W każdym razie bardzo dziękuje dziewczyny za ogrom wsparcia. Jesteście super osobami i każdej z was życzę szybkiego ujrzenia 2 kresek ❤️ Bardzo wam kibicuje, trzymajcie się ☺️
rośnijcie zdrowo 😍
 
Jako że czerwiec się kończy i zaraz wszystkie przejdziecie na lipcowe kreski to chciałabym się z wami pożegnać. Nie wiem na ile, bo jeszcze długo widmo niepokoju będzie mi towarzyszyć. 🤷🏼‍♀️ Póki co nie nastawiam się na nic.
W każdym razie bardzo dziękuje dziewczyny za ogrom wsparcia. Jesteście super osobami i każdej z was życzę szybkiego ujrzenia 2 kresek ❤️ Bardzo wam kibicuje, trzymajcie się ☺️
Szkoda, że jest to widmo niepokoju, trzymam kciuki, żeby teraz było już tylko pięknie 🩷
 
Jako że czerwiec się kończy i zaraz wszystkie przejdziecie na lipcowe kreski to chciałabym się z wami pożegnać. Nie wiem na ile, bo jeszcze długo widmo niepokoju będzie mi towarzyszyć. 🤷🏼‍♀️ Póki co nie nastawiam się na nic.
W każdym razie bardzo dziękuje dziewczyny za ogrom wsparcia. Jesteście super osobami i każdej z was życzę szybkiego ujrzenia 2 kresek ❤️ Bardzo wam kibicuje, trzymajcie się ☺️
A my mocno trzymamy kciuczki za Was dwie/dwoje/troje 😂❤️😘
 
Moje drogie dziewczyny :)
Bardzo Wam dziękuję za ten czerwiec. Mimo burz przeszłyśmy go razem :D
Gratuluję wszystkim dziewczynom, które zobaczyły kreski i życzę nudnych i bezproblemowych ciąż, a potem różowych, wspaniałych dzieciaczków :)
Za resztę z nas dalej trzymam kciuki i widzimy się na wątku lipcowym!
Buziaki 😘
 
Moje drogie dziewczyny :)
Bardzo Wam dziękuję za ten czerwiec. Mimo burz przeszłyśmy go razem :D
Gratuluję wszystkim dziewczynom, które zobaczyły kreski i życzę nudnych i bezproblemowych ciąż, a potem różowych, wspaniałych dzieciaczków :)
Za resztę z nas dalej trzymam kciuki i widzimy się na wątku lipcowym!
Buziaki 😘
dzięki @LadyCaro za poprowadzenie tego wątku! Bywało wyboiście, ale finalnie wszystko było załatwiane z klasą.
Dziękuję Wam dziewczyny za ten miesiąc, za dużo śmiesznych tematów, które pozwalały trochę głowie odpocząć.
Butelkowym życzę spokojnych i zdrowych miesięcy, a z resztą witam się jutro na nowym wątku :) kończymy czerwiec! ❤️
 
reklama
Do góry