reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe kreski ❤️

Ja pierdylam, czemu te wycieczki na last minute są takie drogie 😂

My z mężem tak mamy, wszystko na ostatnią chwilę i to się chyba nigdy nie zmieni 😂
Co za czasy pojebane. Chyba już szybciej autem gdzieś pojedziemy 😂
Te ceny to masakra. Klepnęliśmy w zeszły piątek tą Bułgarię, a wczoraj patrzę na cenę i 900 zł droższa od naszej ceny wyjściowej 😱 szok, lawirują tymi cenami jak chcą 😢
 
reklama
Od przyszłego cyklu bede mieć stymulację Lametta od 2 do 5 dc plus do tego Miovella NAC. Czy macie jakieś doświadczenia z Lametta ?
Dodam ze nie ma u mnie pęcherzyka i nie występuje owulacja. Podwyższone TSH, 3,8!
Od dzisiaj zaczynam brać Euthyrox na zbicie.
Czekamy z uprawnieniem na dwie kreseczki
 
Ogólnie nie wiem czy będzie nam się podobała wycieczka typu all inclusive. Czy po tym nie stwierdzimy, że zmarnowaliśmy hajs. Czy widoki są tego warte, jest coś fajnego do zrobienia?
Nie jesteśmy w tym dobrzy, nigdy nie byliśmy na takiej. Zawsze padło na objazdówkę, bo lubimy to po prostu 😅 Morza mamy wystarczająco dość na co dzień, także nie zależy nam na plazingu ani trochę 😂
jeśli lubicie objazdowki to ja polecam z rainbow do Chorwacji na Dalmatyńska eskapadę. Nie wiem jak to teraz wygląda cenowo ale my byliśmy 4 lata temu i super wycieczka ☺️
 
Od przyszłego cyklu bede mieć stymulację Lametta od 2 do 5 dc plus do tego Miovella NAC. Czy macie jakieś doświadczenia z Lametta ?
Dodam ze nie ma u mnie pęcherzyka i nie występuje owulacja. Podwyższone TSH, 3,8!
Od dzisiaj zaczynam brać Euthyrox na zbicie.
Czekamy z uprawnieniem na dwie kreseczki
ja byłam jeden cykl na Lamecie i niestety mój organizm nawet na nią nie zareagował, nawet pęcherzyk wtedy nie urósł 😕 ale trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej 🤞
 
Od przyszłego cyklu bede mieć stymulację Lametta od 2 do 5 dc plus do tego Miovella NAC. Czy macie jakieś doświadczenia z Lametta ?
Dodam ze nie ma u mnie pęcherzyka i nie występuje owulacja. Podwyższone TSH, 3,8!
Od dzisiaj zaczynam brać Euthyrox na zbicie.
Czekamy z uprawnieniem na dwie kreseczki
U mnie PCOS, brak swoich owulacji, tarczyca ok. Lametta zadziałała ładnie, w każdym cyklu 2 pęcherzyki dominujące. W pierwszym cyklu źle się czułam na stymulacji, ale później już było dobrze. Jeśli nie występuje u Ciebie owulacja to za bardzo nie masz wyjścia, trzeba robić stymulację. Lametta podobno jest lepsza od Clo, bo daje mniej skutków ubocznych, poza tym Clo jest w tej chwili nie do dostania. Jeszcze jest trzecia opcja czyli gonadotropiny, które zwykle stosuje się jeśli letrozol nie zadziala. Czy Twój facet robił badanie nasienia? Robiłaś drożność jajowodów?
 
Ja dziś siknełam i biało, jutro już nie sikam więc można mi wpisać negatywa. Nie mam żadnych objawów zbliżającej się @ więc jeszcze może sikne w spodziewanym 1dc jak nie przyjdzie. Ogólnie nie wiem, pierwszy raz nie czuje nic w związku z białym testem, jakoś jest mi to totalnie obojętne w tym miesiącu mimo że cała sobą wierzyłam że jestem w ciąży i oczywiście miałam wszystkie objawy 😁
 
Update odnośnie kariotypu: w naszym szpitalu bez żadnego problemu zrobią badanie. Będzie ono wykonane normalnie z krwi. W cenniku mają wpisane o szpiku dlatego, że jest możliwość wykonania tego badania również ze szpiku, a ciąg dalszy tabelki ucięło w pdfie i już nie widać, że dalej po przecinku są inne formy pobrania materiału do badania. Pojedziemy w poniedziałek, bo mówili, żeby w piątek i sobotę nie przyjeżdżać, bo nie chcą, żeby taki materiał u nich leżał przez weekend tylko, żeby od razu trafił do analizy. Tyle z nowości ;)
 
reklama
U mnie dziś też biało ale dopiero 9dpo, idealne podsumowanie póki co
 

Załączniki

  • IMG_0270.jpeg
    IMG_0270.jpeg
    147,1 KB · Wyświetleń: 54
Do góry