reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Syska szczerze to mimo bałaganu i chaosu nie zaluje :) trudno jakiś czas w domu będą nie odciągnięcia ale pózniej będzie łatwiej jak dziewczyny będą się razem bawiły ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Judy, popieram :-) Moja starsza ma 2,5. Bywa ciężko, ale na pewno warto.

Pati, trzymam kciuki. Może po badaniu coś powiedzą.

Ciekawe, co z naszym forum :-(

Napisane na MOVE3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapomniałam, że jest jeszcze ten wątek. Pisałam do administracji przedwczoraj, ale zero odzewu.

Co do diety to jej nie trzymam. Nie wierzę w nią, bo to wszystko się tak filtruje i powstaje z krwi, że krzywdy dziecku nie zrobi. Może coś najwyżej uczulić. Ja mam zachcianki jak w ciąży, ale Małej nic nie jest. Na razie je i śpi.

Ja mam w domu Syna rok i 5 miesięcy. Lekko nie jest, ale na razie mam Pawła, potem będzie sadoma i gomora. Najgorsze, że on ciągle chce dotykać "dzidzi" i jest nieobliczalny. Też robi różne mądre rzeczy jak to taki maluch, ostatnio wziął mydło z kibelka i mi rozlał na dywan. Ciągle coś rozrabia, ale bałagan jakoś najmniej mi przeszkadza. Ale też nie żałuję, najgorsze kilka miesięcy, potem się sobą zajmą. Zawsze chciałam małą różnice.

Powiem Wam, że teraz kp to bajka. Po tym co przeszłam z Adaśkiem nie mogę uwierzyć, że tak łatwo poszło. Michasia to niezły ssak od samego początku, łapie od razu, bez żadnych histerii. Sutki poharatane, ale to najmniejszy problem. Zaciskam zęby i w końcu minie ;)

Pati, powodzenia! W końcu musi wyjść ;)
 
Witam jestem mamą czerwcowej księżniczki ur.25.07.16,termin był na 1.08.16/29.07.16 więc nie byłam na ciążowy wątku czerwiec 2016 ale jeśli macie już wątek czerwcowych maluchów to chętnie dołączę

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry