reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Madzien1234 ja mam wszystkie 4 zeby mądrości. Jak wychodzily bolalo okropnie, ale wyszly same i nie bylo problemów. Fakt, zrobili mi zdjecie ale tylko dla potwierdzenia i żeby zobaczyc czy wszystko ok. Nie martw sie, w poprzedniej ciazy byla u dentystki i dala znieczulenie jakies co kobiety w ciazy moga, wiec spokojnie[emoji4]

Co za idioci pracuja na sor[emoji35] nie raz mialam możliwość przekonac sie o tym. Jak nie moga sie wyspac w nocy bo ktos przyjdzie to odrazu nerwy maja[emoji35] szwagierke przez swoje nerwy prawie na tamten swiat wyprowadzili[emoji35]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Tragedia w tych szpitalach. Jak w 1 ciąży mi wody się sączyły . Poczułam , jakbym się posikała. Mówię co jest grane to nie to [emoji23] lecę do kibla i widać że to wody . Pojechałam na sor. To dwie baby się na mnie darły. Ja na szybko leciałam do szpitala a te ,, wody ci odchodzą a gdzie masz podpaski ? To tak Ci odchodzą że nie nosisz ? Ile ci tego poleciało szklanka ?i drą się '' ale zostałam 3 dni na obserwacji wszystko było ok. A to się nie powtórzyło. Do końca życia nie zapomnę te wizyty. A badania . Tak mnie badali, że cud że oni krzywdy nie zrobili. [emoji29]

34bwyx8dkk6avua5.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji4][emoji4]
Kurde oszaleje zaraz. W nocy zaczął mi rosnąć ząb mądrości na dole. Jestem przerazona . Boli mnie dziąsło . Narazie znosnie. Nawet boje się pomyśleć teraz o dentyście. Przecież musiałabym mieć zdj rtg. Do tego znieczulenia . Ja to mam zawsze szczescie . Górne zęby mądrości wyszły mi ładnie . Mam je i nie musiałam usuwać. Wiecie jak jest z dolnymi? Ma któraś i jest ok?

34bwyx8dkk6avua5.png
Ja mam do usuniecia 4zeby madrosci ale sie nie zdecydowalam...Mnie tez pobolewaja dziasla w okolicy jak na razie jest ok.
 
Ta lekarka to nawet nie była lekarka dyzurujaca bo tamta akurat miała dwie operacje z rzedu więc czekala bym do rana. Dzwoniły do siebie i ta młoda z tamtą konsultowala co robi co wypisuje itp. A niby sor ginekologiczny. Najgorsze to badanie szyjki. Ale moja lekarka zawsze tak delikatnie to robi a ta mi chciała chyba po łokieć wsadzić... jak usłyszałam tętno to odetchnelam. Jadę zaraz po ten magnez mi zapisali Asmag forte 2x1. Najśmieszniejsze jest to za napisała że aktualnie bez objawów kiedy mówiłam że brzuch dalej mnie boli. Ogolnie czułam się jak jakaś naciągaczka zamiast iść na wizytę to ich drecze. Obudziłam się teraz i ciągle pobolewa a nie mam samochodu żeby do tej apteki jechać. Zjem coś i idę leżeć. Dobrze ze jestem na zwolnieniu. Nie wyobrażam sobie jak chodzicie do pracy ja teraz bym nie mogła. Sklep mam na parterze i mam problem zejść z 2 piętra... [emoji3] miłego dnia dziewczyny.

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt:)
Witam nową Mamusię na forum:)

Wczoraj byłam o mojego ortopedy - potwierdził, że nie ma wyjścia i będzie cc. Oby mój kręgosłup dotrwał w całości do końca tych 9 miesięcy..
 
Z tymi szpitalami to wszędzie trzeba czekać u mnie na lekarza czekałam tez ładnych parę z jedną różnicą są tak mili i mają w sobie tyle empatii że czasem wydaje się to aż sztuczne takie wyuczone
f2w3rjjg7mhqu6cw.png
 
Hej. Znowu boli mnie głowa, może przez wiatr....wieje jak szalony

Witam nowe mamusie. Wpisujcie się do tabelki. Postaram się dzisiaj uzupełnić [emoji4]

Zając spróbuj płakać gardło wodą z dodatkiem wody utlenionej. Mnie zawsze pomaga po kilku razach. Lepsza od soli bo nie wysusza tak bardzo i odkaża.





Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pisząc że mam ochotę wyjść z soru zawołała mnie młoda lekarka. Oczywiście zbadala mnie tak że miałam ochotę jej złamać te palce które we mnie włożyła ale cóż. Usg i bijące serduszko mnie uspokoiło! Nie wiem ile ma cm ale waży już 100g! Puls 153. Powiedziała że bóle mogą się brać ze skurczow i żeby brać magnez. Jutro go kupie. Bierze już któraś? A i miałam odstawić duphaston i 2 tyg. ostatnie brałam 2 tabletki zamiast 3 a teraz miałam zejść na 1 tabletkę dziennie. Kazała ciągle brać 2 bo może to jeszcze spadek progesteronu w końcu ciąża teraz szybko rośnie i macica może boleć. Tyle się dowiedziałam. Ogolnie stwierdziła że jakbym krwawila tak "pół szklanki" (jej słowa) to mogę na sor przyjechać a nie z bólem brzucha. Cóż jak moja lekarz prowadząca ma wszystkie terminy zajęte to gdzie miałam iść. Na koniec była milsza. Dała wypis i wróciłam do domu. Idę spać. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE!

p19ucsqv6rf79f3c.png
O kurcze...współczuje nerwów...[emoji20] Na szczęście z Dzidziusiem wszystko dobrze... Obyś juz nie musiała tego miejsca odwiedzać [emoji35] Było wziąć męża do badania. Oni zawsze jakoś truchleja jak widzą, ze kobieta jest z obstawa hyhy
Tak.[emoji5]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Do góry