reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Saulen ja swojego kocham od 12 ale chyba każdy ma wady więc trzeba się czasem poczepiac :p
A zazdrosna jestem po dziś dzień, w sklepie Pani go kokietowala na moich oczach, aż zwróciłam jej uwagę że chyba się zapedzila za bardzo, to miałam wrażenie że dopiero mnie zobaczyła i zrobiła się czerwona że wstydu, a mój stał jak wryty, sam był zaskoczony jej zachowaniem.
 
reklama
Ja mojemu mowie ze poprosze tate żeby mi cos zrobil i od razu mu sie chce [emoji14]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja mojemu mowie ze poprosze tate żeby mi cos zrobil i od razu mu sie chce [emoji14]

oar8s65gmlqg37sx.png
U nas tak samo:D zawsze mówię: podyktuj mi numer do teścia to zapytam czy to zrobi albo czy da się to zrobić , bo ulubioną wymówką męża jest to , że niby tego nie da się zrobić- haha[emoji16][emoji38] a jak już mam telefon w ręku to udało się koła w rowerze dopompować mimo , że niby przez miesiąc nie było w domu odpowiedniej pompki . Nawet udało mu się zamotować suszarke na pranie na suficie, bo niby nie można było nic montować na płycie gipsowej.

w57vxzkr0voyai9q.png
 
Nie ma doskonalych facetow :) pozostaje nam wziac wdech i kochac dalej tych co mamy.

Chyba sie odmozdzam [emoji14]ogladam Harrego Pottera [emoji6]





 
Zanim się wyprowadziłam jeszcze odpadła nam listwa pomiędzy pokojem a korytarzem widoczne było z wejścia. Było trzeba kupić nową ale nigdy nie mogłam się doprosic bo zawsze słyszałam jak nie ma czasu nie ma wierteł i inne tego typu bzdury. Nie wytrzymałam byla "awantura" iii...i przykleil listwe taśma klejąca :D był tak nieziemsko dumny z siebie że po prostu aż nie mówiłam co myślę tylko się śmiałam listwa funkcjonowała przez kolejne 2 dni do póki kolega go nie wyśmiał. Ten czynnik załatwil sprawę ekspresowo. Musicie kobiety znaleźć ten czułu punkt a zrozumieją :D niekoniecznie my kobiety jesteśmy przekonujące :D
 
Zanim się wyprowadziłam jeszcze odpadła nam listwa pomiędzy pokojem a korytarzem widoczne było z wejścia. Było trzeba kupić nową ale nigdy nie mogłam się doprosic bo zawsze słyszałam jak nie ma czasu nie ma wierteł i inne tego typu bzdury. Nie wytrzymałam byla "awantura" iii...i przykleil listwe taśma klejąca :D był tak nieziemsko dumny z siebie że po prostu aż nie mówiłam co myślę tylko się śmiałam listwa funkcjonowała przez kolejne 2 dni do póki kolega go nie wyśmiał. Ten czynnik załatwil sprawę ekspresowo. Musicie kobiety znaleźć ten czułu punkt a zrozumieją :D niekoniecznie my kobiety jesteśmy przekonujące :D
jesteśmy trzeba tylko znaleźć słaby punkt ;) ja się zawsze go pytam w kryzysowych sytuacjach czy chce żyć w celibacie ;) zawsze pomaga :)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny u mnie ruchy sa juz naprawde mocne.Wlasnie sobie leze i Blanka szaleje.Wieczorem odczuwam je najbardziej.Poza tym mam taka ochote na pomarancze ze szok.Musze zjesc codziennie przynajmniej jedną:D
 
reklama
Do góry