reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

No i znów pewnie usnę nad ranem,coś strasznie poprzestawiało mi się z tym spaniem[emoji20] . Denerwuje mnie to,bo poźniej śpię do południa i dzień mi leci na niczym. A do tego w nocy czytam głupoty i zmawiam sobie jakieś rzeczy.Masakra[emoji22] Dzidziulka jeszcze nie czuję i coraz bardziej schizuję. Dobrze,że w środę mam lekarza i mam nadzieję,że się uspokoję. Stwierdzam,że 3 tygodnie pomiędzy wizytami to stanowczo za długo!

oar8ugpjafqeooh5.png

Główka do góry, pierworódki często później czują ruchy, a myślę, że nawet te co czują ruchy i tak schizują, wiec spokojnie :) pocieszę Cię, że końcówka ciąży to niekończące się wizyty - ginekolog jednego tygodnia KTG drugiego i tak chyba z 1,5 miesiąca :D A wtedy przyjdzie nam mówić, że już tego za dużo hehe


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
U mnie też jeszcze nic nie czuć ale od 3 tyg słucham serduszka u lekarza czy w szpitalu i jestem spokojna a w poniedziałek połówkowe i mamusia [emoji3] muszę pomyśleć co na obiad zamówić [emoji12]

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
Miewacie tak że jak wam cukier skoczy to was telepie i boli głowa? :( Dzisiaj w nocy miałam masakrę cała się trzesłam i albo się nakrecilam że coś się dzieje i z nerwów albo to cukier, bo u siostry była szarlotka z lodami i potem ciastka przed snem nie mogłam spać czulam się okropnie [emoji58] dzisiaj lekka kolacja

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry.
Kurka ja to myślałam, że żadnych ruchów nie czuje, ale to co czuje to koniaki chyba.

Zazwyczaj z prawej strony, rano w południe wieczorem. Takie jakby pukanie od środka, jest to dość regularne.
Mam tak od tygodnia, i mama nadzieję żeby, to, właśnie TO :-)
Miłego dzionka :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrrr muszę zacząć spać z wkładkami laktacyjnyni bo dziś w nocy nie dość, ze siebie zalałam to jeszcze męża :/
Obudził mnie i się śmiał, ze jak mam taką nadprodukcje to On się może podłączyć, głupek!
:D
No co ty gadasz ale jaja! Mi nic nie wycieka ale ogólnie siare mam od 14tc i często w nocy i po nocy bolą piersi.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiem ze mam tak że analizuje zbyt dużo bzdur ale dla mnie wszystko jest tak nowe że biorę pod uwagę wszystko. Bo czułam ruchy codziennie a teraz wczoraj były słabsze dziś wcale i oo.. Tym bardziej że czytałam kiedyś o kolizji pępowinowej ale nie wiem jak to jest dokładnie. Jestem straszna wiem.. :( ale to dlatego że się martwię noo..
Powiem Ci że dla takich panikar jak my ten detektor tętna to wybawienie.
Kupiłam ten z wyświetlaczem i widzę jakie jest to tętno, jak by coś się działo to by spadało.
Przedwczoraj też zaczęłam świrować i mąż mówi, przestań wymyślać i sprawdź, sprawdziłam ze 140 i mogłam spokojnie pójść spać.

Gemmina super kartki

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny od wczoraj drga mi powika :/ pewnie przez niedobory magnezu .,myślicie że bez konsultacji z lekarzem mogę wziąść magnez?

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry