reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie też z ruchami kiepsko. Może się Ktoś rozkręci ;-)
Nooo ja to swoje Dzidziolstwo chyba wczoraj tak utanczylam że dziś palcem nie kiwnie ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja miałam skurcze lydek i zaczęłam pić kakao 2 razy dziennie ciemne, skurcze minęły. Chyba ja tu stronie póki mogę od tabletek, ale to ze strachu przed cholestaza i nie chce obciążac wątroby.
 
Dziewczyny. Jestem prawie na półmetku ciąży. Podsumowując :
- Miednica, kość łonowa, dół pleców, pośladki, dół brzucha często i mocno bolą,
(szyjka długa i zamknięta),
- w nocy moje nogi chcą się ruszać, nie mogę wyleżeć- nie wiem jak to inaczej opisać,
- piersi pokryte siatką żył, rozmiar BIG ( mąż zadowolony, każe mi zrobić zdjęcie cycków na pamiątkę),
- włosy gęste, mocne, grube i lśniące , ale tylko na nogach i pod pachami,
- Brzuch bardziej zarośnięty niż męża,
- Po 3,5 miesiącach mdłości i braku apetytu odzyskałam kości policzkowe, które już daaaawno nie były widoczne.
- Becze nawet na reklamie margaryny,
- Ruchów nie czuję, ale na usg dziecko fika koziołki, więc się nie martwię

;) mimo wszystko czuję się przeszczęśliwa.
[emoji3] [emoji3] judzia... Te włosy...
Telefon mam cały zapluty dzięki bardzo[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry , mi nic nie leci z piersi nawet jak nacisnę .Wczoraj wieczorem mój kochany synuś spać mi nie dał , tak mnie kopał .Jak tylko oko zamykałam to Buum aż podskakiwałam na łóżku , robi się coraz silniejszy :)
 
Witajcie Dziewczyny.
Melduje się po wczorajszej wizycie. Niestety mam rozwarcie delikatne i zalecony odpoczynek i luteina 50 dwa razy dziennie.
Troche sie przestraszyłam.
W sumie dobrze sie czuje i nie spodziewalam sie by było coś nie tak.
Ginek pytał czy boli mnie krzyż i brzuch.. W sumie krzyż to często..
O i tak. No i mamy robic USG na kazdej wizycie, by kontrolowac nerki Małego..
Ja jeszcze w łóżku... Mój malutki Chłopczyk dokazuje w brzuchu.. Polozony jest poprzecznie i juz wiem czemu kopie tylko z lewej. Tam ma nóżki [emoji57]
Ech..jakoś tak chciałabym juz czerwiec... Ostatnio nakręciłam sie jakoś, ze boje sie porodu i nie chce do szpitala.. Chcialabym juz mieć Go w domu i móc przytulić...
Dziewczyny przy rozwarciu nawet tak małym to rozumiem celibat? Jakoś zapomnialam sie zapytać.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Matka :) u mnie i Bellax to samo z rozwarciem. Z seksem to nie wiem,bo sama oczywiście zapomniałam dopytać,ale ja postanowiłam nie ryzykować i nie ma przytulanka...zapytam na następnej wizycie,ale z tego co pamiętam Bellax ma za kilka dni to nas doinformuje ;)
 
Do góry