reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Matka :) u mnie i Bellax to samo z rozwarciem. Z seksem to nie wiem,bo sama oczywiście zapomniałam dopytać,ale ja postanowiłam nie ryzykować i nie ma przytulanka...zapytam na następnej wizycie,ale z tego co pamiętam Bellax ma za kilka dni to nas doinformuje ;)
A kiedy u Ciebie wykryto rozwarcie?

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Witajcie Dziewczyny.
Melduje się po wczorajszej wizycie. Niestety mam rozwarcie delikatne i zalecony odpoczynek i luteina 50 dwa razy dziennie.
Troche sie przestraszyłam.
W sumie dobrze sie czuje i nie spodziewalam sie by było coś nie tak.
Ginek pytał czy boli mnie krzyż i brzuch.. W sumie krzyż to często..
O i tak. No i mamy robic USG na kazdej wizycie, by kontrolowac nerki Małego..
Ja jeszcze w łóżku... Mój malutki Chłopczyk dokazuje w brzuchu.. Polozony jest poprzecznie i juz wiem czemu kopie tylko z lewej. Tam ma nóżki [emoji57]
Ech..jakoś tak chciałabym juz czerwiec... Ostatnio nakręciłam sie jakoś, ze boje sie porodu i nie chce do szpitala.. Chcialabym juz mieć Go w domu i móc przytulić...
Dziewczyny przy rozwarciu nawet tak małym to rozumiem celibat? Jakoś zapomnialam sie zapytać.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Współczuję. To teraz leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć jak to mówi ordynator w szpitalu gdzie leżałam. Co do sexu to niestety, wydziela się oksytocyna która powoduje skurcze a te wiadomo skracanie szyjki i rozwarcie, więc...No sorry taki mamy klimat[emoji3]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie ruchy sa juz naprawde mocne.Wlasnie sobie leze i Blanka szaleje.Wieczorem odczuwam je najbardziej.Poza tym mam taka ochote na pomarancze ze szok.Musze zjesc codziennie przynajmniej jedną:D


Ja to samo pomarancze non stop,a ruchy tez sa bardzo mocne ginekolog powiedziala,ze lozysko jest od strony kregoslupa i nic nie dzieli brzuszka i dzidzi i dlatego tak mocno odczuwam,wczoraj mialam nerwowy dzien i chyba mala tez sie denerwowala bo kopala caly dzien i nawet maz czul
 
Dziewczyny od wczoraj drga mi powika :/ pewnie przez niedobory magnezu .,myślicie że bez konsultacji z lekarzem mogę wziąść magnez?

5djylbetecfse5n6.png
Mi też wczoraj ale coś jest na rzeczy bo i serce mi napierdzielało dzisiaj zaaplikuje magnez i potas
Pewnie , że tak. I to śmiało 2 tabletki dziennie . Ja biorę 6 tabletek dziennie [emoji4]
Jaka masz dawkę magnezu?

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry