reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zając u Nas planowo jedynaczka będzie ;) pewnie kiedyś zmienimy zdanie,ale nie prędko więc 'delektuje się' tym stanem :D
U nas jest przewidziana dwojka lub trojka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja dziś nie śpię od 4 i juz czuje że bym poszla spać :( ciężki dzień jeszcze przede mną :/

Moja księżniczka jest bardzo ruchliwa. Czasami mam wrażenie że moje dziecko.ma ADHD [emoji23][emoji23][emoji33] . Kornelka przy niej byla bardzo spokojnia,taki leniuszek. Aż przeraża mnie co bedzie po porodzie [emoji33][emoji23]



5djylbetecfse5n6.png
 
Dziewczyny mam pytanie do tych tarczycowych. Pisałyście ostatnio że spadł wam poziom tsh. Mi też spadł poniżej normy i endokrynolog zalecił mi zmniejszenie dawki euthyroxu, wczoraj robiłam badania po 3 tygodniach i tsh wzrosło do 0,89 ale ft4 spadło do 0,79 przy normie 0,93 - 1,7. Oczywiście mój endo poszedł na urlop a ja nie wiem co robić, doradźcie coś proszę.
 
Jestem, uf tylko straszak. musiał coś majsteowac przy pepowinie. zapis ktg w normie, płyn w normie, zapis bez cZynności skurczowej, szyjka 2 cm zamknięta, macica miękka. młody waży 2462g co stawia go na 77 percentylu :/ tym akurat jestem przerażona.
Lekarz i położna na starynkiewicza na których trafiłam cudowni!
 
reklama
Jestem, uf tylko straszak. musiał coś majsteowac przy pepowinie. zapis ktg w normie, płyn w normie, zapis bez cZynności skurczowej, szyjka 2 cm zamknięta, macica miękka. młody waży 2462g co stawia go na 77 percentylu :/ tym akurat jestem przerażona.
Lekarz i położna na starynkiewicza na których trafiłam cudowni!
Tak jakby wagę mojego dzidziola zlączyć i Twojego i wyciągnąć jakąś średnia to byłoby idealnie. Oj te nasze urwisy takie są inne.. Ale super ze z serduszkiem ok :)
 
Do góry