reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Przy tak znaczących wizytach dali Ci rezydentkę? A z drugiej strony moze ona akurat dobrze wyliczyła i juz nie ma się co martwić [emoji6]

W tym szpitalu tylko i wyłącznie rezydenci mnie badali, w sumie 3razy...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych tarczycowych. Pisałyście ostatnio że spadł wam poziom tsh. Mi też spadł poniżej normy i endokrynolog zalecił mi zmniejszenie dawki euthyroxu, wczoraj robiłam badania po 3 tygodniach i tsh wzrosło do 0,89 ale ft4 spadło do 0,79 przy normie 0,93 - 1,7. Oczywiście mój endo poszedł na urlop a ja nie wiem co robić, doradźcie coś proszę.
Mi lekko zmniejszyl dawkę, ale kazał się nie denerwować, mimo tego że było 0,3. Powiedział że w ciąży najbardziej trzeba się martwić jak jest za wysokie. Ft3 i ft4 mieściło mi sie w normie i nie znam się więc nie pomogę w tej kwestii.

Emkamat to łobuziak.

Już bliżej niż dalej dziewczyny, choć podejrzewam że im bliżej terminu tym więcej jęków i stękań będziemy na forum odstawiać.

Wczoraj wieczorem znów zaliczyliśmy pediatre i dobrze, bo zmienił małemu leki i dziecko mi odżyło. Przez te choroby cały czas nie miałam czasu zająć się na poważnie pakowaniem torby, moze w weekend mi się uda.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
No to jednak gigant :)

Zalamujcie mnie dalej :p jeszcze się posmialan z lekarzem bo się pytał ile pierwszy ważył no to mówię, ze 2890 a lekarz "ale to wcześniak?" mówię że nieeee, ze w terminie a lekarz na to, ze to ten chyba przez tą żywność modyfikowana tak nadrabia :D ;)
Masakra, 2890 nie mogłam urodzić, 4 kg ni huhu sie nie uda
 
Zalamujcie mnie dalej [emoji14] jeszcze się posmialan z lekarzem bo się pytał ile pierwszy ważył no to mówię, ze 2890 a lekarz "ale to wcześniak?" mówię że nieeee, ze w terminie a lekarz na to, ze to ten chyba przez tą żywność modyfikowana tak nadrabia :D ;)
Masakra, 2890 nie mogłam urodzić, 4 kg ni huhu sie nie uda
To drugi porod wiec tez moze byc inaczej. Kolezanka drugiego syna ponad 4 kg bez problemu urodzila, pierwszy tez byl malutki. Wiec moze nie bedzie tak zle [emoji6].

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zalamujcie mnie dalej :p jeszcze się posmialan z lekarzem bo się pytał ile pierwszy ważył no to mówię, ze 2890 a lekarz "ale to wcześniak?" mówię że nieeee, ze w terminie a lekarz na to, ze to ten chyba przez tą żywność modyfikowana tak nadrabia :D ;)
Masakra, 2890 nie mogłam urodzić, 4 kg ni huhu sie nie uda


Ja porównuję do swojej. 33t0d 2000g
Średnia dla skończonego 33t to 2150g.
Więc raczej powyżej 3 kg bedzie[emoji3]
 
Zalamujcie mnie dalej [emoji14] jeszcze się posmialan z lekarzem bo się pytał ile pierwszy ważył no to mówię, ze 2890 a lekarz "ale to wcześniak?" mówię że nieeee, ze w terminie a lekarz na to, ze to ten chyba przez tą żywność modyfikowana tak nadrabia :D ;)
Masakra, 2890 nie mogłam urodzić, 4 kg ni huhu sie nie uda
A może własnie będzie łatwiej :)
Na poporodowej rozmawiałam z dziewczyną której dziecko wazylo koło 2,5 i mówiła że był problem bo się cofało. A klocka jak już coś przepchniesz to siedzi. Moja mama też mówiła że mnie 4kg poszło łatwiej niż siostrę 3,5.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Gratuluję dobrych wieści z wizyt [emoji4] Dziewczyny patrzcie na te wymiary z przymrużeniem oka, bo to tylko takie szacowanie. W przypadku Emkamat10 mam nadzieję ze to zawyzone wyniki, a w przypadku Arya88 mam nadzieję ze teraz sa trafne [emoji6] Mogę tak? Mogę [emoji1]
A ja wlasnie prasuje i nie wiem - chyba mi się ciuchy skurczyły w praniu, bo jak kupowałam to mi sie wszystkie takie duze wydawały, a teraz to nie wiem czy mała w to wejdzie [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
 
Ja miałam usg 16 dni temu i ważył 2 kg więc nawet jeśli byłby błąd to tak czy siak przez ten czas ok 500g przybrał. Ale też liczę na mniejszego, zamawialam maks 3 kg :D
 
reklama
Ja sie pocieszam ze moze moja nie bedzie duza wagowo ale wysoka [emoji23] i stad te 1900 w 30 tc. Bo moze ma dlugie nogi ;) my z mezem takie high towery - ja 166 on 10 cm wiecej... ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry