reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny cieszą mnie Wasze dobre wiadomości :)!

Arya hmmm dziwnie jej to wyszło. Chyba to niemożliwe,żeby tyle przybrał w te 9dni,ale nie wiem nie znam się..a teraz u Twojego lekarza ile było??
 
reklama
Co do narzekan do oczywiscie sie dołączam... 12 kg na plusie robi swoje. Mecze sie, dysze... plecy bola - chyba od cyckow ;) staniki znow za male... ale mimo to jak pomysle ze 5.05 bede ostatni dzien w pracy to mi dziwnie ;) juz mam w planach sprzatsnie szafy w sypialni, pozniej kuchnia, pozniej pranie i prasowanie i... no i to mi zajmie tydzien. Pozniej sie tydzien pobycze - poczytam, poogladam tv. A pozniej... umowilam sie z kolezankami, ze wpadne zrobic dwa raporty to tak dwa dni ;) i mamy polowe maja i co dalej ??? ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Gratuluję dobrych wieści z wizyt [emoji4] Dziewczyny patrzcie na te wymiary z przymrużeniem oka, bo to tylko takie szacowanie. W przypadku Emkamat10 mam nadzieję ze to zawyzone wyniki, a w przypadku Arya88 mam nadzieję ze teraz sa trafne [emoji6] Mogę tak? Mogę [emoji1]
A ja wlasnie prasuje i nie wiem - chyba mi się ciuchy skurczyły w praniu, bo jak kupowałam to mi sie wszystkie takie duze wydawały, a teraz to nie wiem czy mała w to wejdzie [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png

Ja tak mam z ubrankami po synku. Wszystkie z rozmiaru 62 wskoczyły na 56, bo skurczyły się w praniu i są rozmiarowo takie jak nowe 56.
 
Co do narzekan do oczywiscie sie dołączam... 12 kg na plusie robi swoje. Mecze sie, dysze... plecy bola - chyba od cyckow ;) staniki znow za male... ale mimo to jak pomysle ze 5.05 bede ostatni dzien w pracy to mi dziwnie ;) juz mam w planach sprzatsnie szafy w sypialni, pozniej kuchnia, pozniej pranie i prasowanie i... no i to mi zajmie tydzien. Pozniej sie tydzien pobycze - poczytam, poogladam tv. A pozniej... umowilam sie z kolezankami, ze wpadne zrobic dwa raporty to tak dwa dni ;) i mamy polowe maja i co dalej ??? ;)

p19u9jcg81ehxczt.png

A potem rachu ciachu i rodzisz kolezanko!
 
jak moja waga dalej będzie szla tak szybko w gore to spokojnie 20 kg przytyje :( żebym ja się objadała to rozumiem ale ja jem normalnie a nawet mniej niż zwykle , słodyczy prawie nie jem , pije 3 litry wody dziennie i czasami to woda żołądek napełnię a potem nie jestem głodna .Moja siostra przytyła w pierwszej ciąży 9 kg a w drugiej 11 kg , moja mama tyla po ok 20 kg , musiałam akurat tu zabrać jej geny :wściekła/y:
 
jak moja waga dalej będzie szla tak szybko w gore to spokojnie 20 kg przytyje :( żebym ja się objadała to rozumiem ale ja jem normalnie a nawet mniej niż zwykle , słodyczy prawie nie jem , pije 3 litry wody dziennie i czasami to woda żołądek napełnię a potem nie jestem głodna .Moja siostra przytyła w pierwszej ciąży 9 kg a w drugiej 11 kg , moja mama tyla po ok 20 kg , musiałam akurat tu zabrać jej geny :wściekła/y:

Nie martw się. Może i sporo przytyjesz, ale też szybko zgubisz.
 
jak moja waga dalej będzie szla tak szybko w gore to spokojnie 20 kg przytyje :( żebym ja się objadała to rozumiem ale ja jem normalnie a nawet mniej niż zwykle , słodyczy prawie nie jem , pije 3 litry wody dziennie i czasami to woda żołądek napełnię a potem nie jestem głodna .Moja siostra przytyła w pierwszej ciąży 9 kg a w drugiej 11 kg , moja mama tyla po ok 20 kg , musiałam akurat tu zabrać jej geny :wściekła/y:
A to ja tez ze 20 przytyje...chociaz nie sadzilam bo nigdy nie mialam tendencji do tycia. A tu prosze... juz +12 a jak tak dslej bedzie to maj zakoncze z +16... i co... i w czerwcu to juz tragedia... ale mam plan cwiczen i biegania ! Maz z dzieckiem w wozku na wieczorny spacer a mamusia biega ! ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
@Emkamat @Monya @Kitya super wieści [emoji4] trzymajcie się dzielnie!

Ja dziś kolejny pomysł szyciowy wprowadziłam w życie [emoji38] miękkie karty sensoryczne do przyczepienia w łóżeczku i wózku. Dwustronne, najpierw prostsze a potem bardziej skomplikowane obrazki [emoji4]
1492784975-aaaaaa.jpeg
1492784984-aaaaaa.jpeg

Drugi taki komplet mam też dla nowego bratanka, dziś go widziałam! Ja już chcę takiego maluszka w domu [emoji7]
0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny byłam dzisiaj na ktg u położnych bo brzuch mnie pobolewa od paru dni i troszkę mnie zaniepokoilo tętno Małego tzn położna stwierdziła że wszystko jest super ale na cały zapis Jasiek miał dwa skoki tętna jeden 172 a drugi 162 reszta się trzymała w normach 130-155 czy takie skoki są normalne?

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj na ktg u położnych bo brzuch mnie pobolewa od paru dni i troszkę mnie zaniepokoilo tętno Małego tzn położna stwierdziła że wszystko jest super ale na cały zapis Jasiek miał dwa skoki tętna jeden 172 a drugi 162 reszta się trzymała w normach 130-155 czy takie skoki są normalne?

f2w3rjjgvkjhkndh.png
No pewnie ze są normalne nie masz się czym martwić wiem że to wygląda na dużo bo od 130 do 170 to spora przepaść ale my t raz jak leżymy to mamy niskie a przy wysiłku się gwałtownie powiększa więc Twój maluch też musiał majsterkować coś ze serduszko mu szybciej biło :) ja miałam takie skoki co chwilę i nie za każdym razem czułam jakieś intensywne ruchy przy podwyższonym tętnie.
 
Do góry