reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny cieszą mnie Wasze dobre wiadomości :)!

Arya hmmm dziwnie jej to wyszło. Chyba to niemożliwe,żeby tyle przybrał w te 9dni,ale nie wiem nie znam się..a teraz u Twojego lekarza ile było??

No to jest zupełnie niemożliwe by tyle przybrał (moze byc tak, ze wtedy pomiar był zły na minus, a teraz zły na plus i stąd ta różnica - ale ta babka serio jakby średnio wiedziała co robi :/) - mnie tylko trochę martwi fakt, że jesli ona tak przedobrzyła teraz to za 2tyg. przyrost moze wyjsc za słaby (jak np. wyjdzie podobny pomiar co dzisiaj)... serio mam juz dosyc tej sytuacji. W ogole ciekawe czemu cały czas ta różnica miedzy brzuszkiem a głową jest taka duża... wiem, że najważniejsze, że dzidzia rośnie, ale to mnie niepokoi bo jednak proszą na wizyty cały czas




74703e3kkwoaumma.png
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na ktg u położnych bo brzuch mnie pobolewa od paru dni i troszkę mnie zaniepokoilo tętno Małego tzn położna stwierdziła że wszystko jest super ale na cały zapis Jasiek miał dwa skoki tętna jeden 172 a drugi 162 reszta się trzymała w normach 130-155 czy takie skoki są normalne?

f2w3rjjgvkjhkndh.png

Marcel miał dzisiaj od ok 140 do 170-180




74703e3kkwoaumma.png
 
Dawid miał dziś spadki do 60u lekarza, na ktg średnia 115- nisko ale nadal w normie. lekarz powiedzial, ze ba tym etapie to normalbe bo serce jeszcze niepracuje idealnie i zdarzają się takie zawirowania właśnie. ważne, ze ktg reaktywne

No lekarka nie miała zastrzeżeń do ktg, także ja nic nie narzekam :)
Aczkolwiek te skurcze trochę mnie zaniepokoiły - ale też lekarka nic nie mowiła także macica trenuje




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry