reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

a mój brzuch ma 115 cm, a przytylam niby tylko 5 kg z waga aktualna 74 i wzrostem 172 cm wiec ostatnio ciągle wszystko zahaczam brzuchem i nigdzie sie nie mieszczę bo nie jestem przyzwyczajona;)
Hej też mam 172cm i ważę koło 73kg i przytyłam tak samo koło 5kg :D A obwód teraz gdzieś będzie 107cm

Jakos nie chce mi się wierzyć, że 1050g w terminie.
Też w to nie wierzę...
 
reklama
ostatnio też mam myśli żeby spróbować samej. Alw boje się zaryzykować

w57vyx8dubspq12k.png
Nie pamietam, a czemu masz miec cc?
 
Dziewczyny czy jak siedzicie (minimalnie pochylone) to czujecie Dzidziola na swoich udach? Bo ja się zastanawiam czy to dlatego, że tak mi brzuch wyskoczył czy dlatego, że juz się opuścił.
 
ja jak siedzę chociaż prostopadle to juz sie lekko opiera, dla mnie lekko niby ale dzidziol juz wtedy sie rozpycha czyli cos go sciska;)
 
reklama
Do góry