reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Heda mówią coś jak długo dziewczynki będą musiały zostać w szpitalu? I nie wiem czy przegapiłam, czy mają już imiona? [emoji4]

thgfikgneziy9g6d.png
Dzieciaki zostaną około 2 tygodni. A imiona są wybrane na 99% Nikola i Emilka.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Umieram ale nie będę wam narzekać.
Co do lęków to ja się boję o spojenie że w trakcie porodu się rozpadnie, serio [emoji23] a tak to jestem przygotowana na komplikacje bo u mnie widocznie nie może być inaczej. Modlę się tylko o niski wymiar kary [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umieram ale nie będę wam narzekać.
Co do lęków to ja się boję o spojenie że w trakcie porodu się rozpadnie, serio [emoji23] a tak to jestem przygotowana na komplikacje bo u mnie widocznie nie może być inaczej. Modlę się tylko o niski wymiar kary [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie boje odkad dowiedzialam sie, ze Mala moze byc duza o vacuum, o problemy z barkami o to, ze mnie porozrywa... ehhh

p19u9jcg81ehxczt.png
 
też tak miałam przy pierwszym dziecku. Teraz pewnie też bym chciała by ratowali Marcela, ale wiem, że jestem potrzebna temu mojemu maluchowi i to byłby koniec świata dla niego... ech, oby żadnej z nas nie trzeba było podejmować takich decyzji nigdy




74703e3kkwoaumma.png
A sądziłam, że tylko ja mam takie myśli...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Wróciłam z zakupów. To nie do wiary, że zakupy stały sie dla mnie przykrym obowiazkiem. Nie mam siły... Dzis czuje jakby mi ktos przywiazal wielki ciezki kamien do brzucha, ktory ciągnie mnie w dół... Brzuch sie stawia dzis jakoś często... I jakos tak kłuje mnie tam na dole- w szyjce... Któraś tak ma???
Jeszcze wracając z zakupów rozerwala mi sie raklamowka i zmoklam jak kura... Kapryśna ta wiosenka.dopoludnia bylo naprawdę ok, juz sie wybieralam na plac zabaw z Młoda a zanim sie wyrobilam z obowiązkami to wiatr sie zerwal i leje.

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Do góry