reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć dziewczyny ;)
Przeczytałam wszystkie Wasze teksty aby być na bieżąco :) Ja mam termin na 3 czerwca. Niestety zrobiłam duży błąd i teraz bardzo żałuje bo strasznie się stresuję. Jak tylko zobaczyłam dwie kreseczki to zapisałam się prywatnie do ginekologa i od wczoraj nie mogę spać :( Według obliczeń mam 5 tydzień i 3 dzień na USG dopochwowym nie było nic widać poza pęcherzykiem ciążowym, które według dr okazało się za małe :( nie ma ani zarodka ani ciałka żółtego. Kazała poczekać i za tydzień 11.10 mam kolejna USG. Najgorszy tydzień w moim życiu
 
reklama
Razem z mężem tworzymy rodzinę pachworkową. Już jest 4 dzieci. Piąte właśnie w drodze. Nudy nie ma i nie będzie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Anna1990...nie martw się. 6tc jest tygodniem przełomowym dla serducha. U Ciebie najwidoczniej za wcześnie. Tu każdy dzień ma znaczenie. Za tydzień będzie ok.
Ja dlatego na pierwszą wizytę idę za 2 tyg.

Vanilia... Lepiej jak przyrasta niż w drugą stronę.
Kasia86...imponująca zmiana.

Tynka...podziwiam i trzymam kciuki.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Czesc mamuski..witam nowe dziewczyny...kurcze..tyle piszecie a. Ja nie mam kiedy tego ogarnac... Dopijam kawe (slaba) i znowu do pracy... Ja tez jestem pelna obaw.... Odpuscily wszystkie objawy..ktorych i tak prawie nie mialam...nawet brzuch przestal ciagnac i nie czuje sie wcale w ciazy..martwie sie ogromnie... Nie lubie tak trwac w zawieszeniu...chcialabym pojsc spac i obudzic sie po min 2 tyg.
Milego dnia mamuski...pedze do pracy...

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Camel fajnie, że odpuściły Ci objawy... U mnie za to w drugą stronę, mdłości zaatakowały ze zdwojoną siłą :-( Śpię na okrągło a jak nie śpię to wymiotuję :-( Ledwo żyję, a do pracy trzeba... Ale już teraz pracuję dużo mniej, po 4-5 godzin bo więcej nie dam rady...

hchy3e3kyfuof7qc.png
 
reklama
Do góry