reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja po wizycie szyjka dalej 2.79 Jasiek juz nisko siedzi wazy prawie 2900 nastepna wizyta 14.06 i lekarz zakazal mi rodzic bo miedzy 5-12 dezynfekuja oddział [emoji12] znajac moje szczescie pewnie wtedy sie ruszy i wez tu szukaj innego szpitala najblizej godzine drogi od domu

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
A i strasznie głęboko dzisiaj mi te paluchy pchal zeby wszystko wybadac i teraz jak bylam w ubikacji to zobaczylam takia brązowa wydzieline brzuch pobolewa mysliscie ze to przez badanie ?

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Tak nam mowili na sr w tym szpitalu co mam rodzic, ze mamy sie zglosic dzien po terminie na ktg jakby samo nie rozpoczelo sie wczesniej. Bo moj lekarz pracuje 100 km od krk, chodzilam do niego bo to po drodze z pracy mialam:) no i on mi wlasnie mowil ze wszystko od poczatku do ostatniej wizyty jest dobrze, tak jak powinno i ze uwaza ze nie przenosze bo szyjka sie troche skrocila i zmiekkła wiec nie ma sensu zebym przychodzila jeszcze do niego. To moze faktycznie to normalne:) tylko jak tak dziewczyny pisaly ze co chwile maja wizyty to sie przestraszylam ze u mnie cos nie tak ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam te wizyty często bo monitorujemy przyrost maluszka, no i pod koniec ciąży, tak od 36tyg. zwykle wizyty też są częściej, tak co 2tyg. około




74703e3kkwoaumma.png
 
Czy ktoras z was tez cierpi na bol w pachwinach podczas chodzenia ? Czy to niepokojace ?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
 
A i strasznie głęboko dzisiaj mi te paluchy pchal zeby wszystko wybadac i teraz jak bylam w ubikacji to zobaczylam takia brązowa wydzieline brzuch pobolewa mysliscie ze to przez badanie ?

f2w3rjjg28c3of9g.png
Miałam tak po ostatnim badaniu. Badanie było ok, ale czułam, że głęboko mnie zbadał. Potem dwa dni bolało mnie podbrzusze i miałam więcej upławów podbarwionych na brązowo. Teraz w środę znowu mnie zbada, to pewnie kolejne dwa dni będę mieć z głowy :crazy::crazy:
 
ja nie chciałam cc , do końca wierzyłam że się dzidziuś odwróci :( Która z was ma jeszcze dzidziusia źle odwróconego ? bo już nie pamiętam . Czytałam że po 38 tyg tylko ok 3% do 4 % dzieci nie znajduje drogi , czyli główka w dół .Akurat padło na mnie cóż zrobić .Lepsza cesarka niż długi , wyczerpujący poród pośladkowy bo to jest tylko męczenie mamy i dziecka .
Cymera jestesm w podobnej sytuacji. Nie dosc ze mala ma polozenie miednicowe od 30 tyg to jeszcze malo wod plodowych. Ale z drugiej strony wole cc niz by malej mialo sie cos stac tak jak mi przy porodzie (naderwali mi miesien szyjny przy porodzie miednicowym- 3 lata rehabilitacji). Juz pogodzilam sie z cc. Jedna rzecz jest pewna. Nie bedziemy musialy czekac az cos sie zadzieje kazdego dnia :)

 
reklama
Do góry