reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Po wizycie nic na razie nie zapowiada porodu. Szyjka troche skrocona, alw zamknieta. Jak do piatku nie urodze, to w piatek rano ktg.
Co do bolu pachwin, to mi mala czasem chyba na jakis nerw naciska, czy cos, bo tak mnie nieraz zakluje w prawej pachwinie, ze az mnie zgina [emoji6] [emoji6] [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli lekarz ma u siebie ktg to rzeczywiscie IP nie potrzebne. A co do wizyt to zależy tez od lekarza.
Mialam przez część ciąży lekarza, ktory miał swoj styl i sporo sie różniło od standardów, wytycznych PTG a jak mówiłam o swoich dolegliwosciach-co tez pani opowiada, tefo juz nie powinno byc, za wczesnie by takie rzeczy sie działy-zero empatii, on wie lepiej bo x lat w zawodzie.

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Ja to bym w sumie wolala zeby mi kazal przyjsc :p juz by mnie to 120zl nie zbawilo. Wiec moze sie zapisze jednak :p
A a propos kasy- dostalam dzisiaj przelew z zusu- w koncu!!! :D nadplacili wszystko od konca stycznia do teraz ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja dopiero w środę wizytuję. Nie mogę się doczekać. Muszę wiedzieć ile ta moja córka waży i chociaż nie chce tego wiedzieć, to pewnie z ciekawości zapytam o obwód główki. A potem będę się w domu stresować!!!!!! Aaaaaa czuję, że godzina zero nadchodzi! Nie znam dnia ani godziny, ale jestem zwarta i gotowa! :) Torba dla małej została dziś sprawdzona. Wszystko gra :)
 
Ja na ktg będę chodzić prywatnie do położnej. Kobitka jest raczej czasowa i jakby coś mnie niepokoiło to wolałabym najpierw iść do niej na ktg, a nie lecieć na IP, gdzie mogę być różnie potraktowana.
 
Może faktycznie jest tak, że jak prywatnie to nie chcą naciągac. Nie wiem, ja chodzę w De i nie płacę i w sumie to mi odpowiadaja takie częste wizyty. Byłam w środę i stwierdzila, że nic się nie dzieje. Dzisiaj znowu uznala, że rozwarcie się robi ( nie pamiętam czy na 1.5 palca czy cm, czy to to samo?) i szyjka sie skraca więc zrobiła masaż. Ja lubię jak się mną ktoś zajmuje:) Ostatnio miałam lekarza, który wszystko olewal i mi to przeszkadzało.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja chodzę prywatnie i mam co 2tyg. - naciągacz jeden [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
A ja dzis stwierdziłam że starość nie radość [emoji12]. W tej ciąży tam boli tam strzyka chodzi sie jak pokraka..... W poprzedniej leżałam polowe ale nic nie bolalo itp a teraz jedynie oszczędny tryb życia a ruchowo chyba gorzej [emoji12].

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Do góry