reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja też chodzę prywatnie i też już nie mam wizyty.Ostatnią mialam w 36+1. Mam przyjść na KTG w ten piątek a będzie to 37+5 i właśnie mój lekarz będzie dyżurował w szpitalu,więc jak coś to mi powie co i jak.
A nawet nie wspominał o tym,żeby przychodzić co tydzień czy dwa bo nawet moim zdaniem to bezsensu jeśli nic się nie dzieje.Do tej pory chodziłam co miesiąc,tylko raz byłam awaryjnie.
Sam mówił,żeby teraz już do niego nie przychodzić tylko na porodówkę jeśli coś się będzie działo. Po prostu nie chce zdzierać kasy no bo co ma mi badać?
 
reklama
Ja też chodzę prywatnie i też już nie mam wizyty.Ostatnią mialam w 36+1. Mam przyjść na KTG w ten piątek a będzie to 37+5 i właśnie mój lekarz będzie dyżurował w szpitalu,więc jak coś to mi powie co i jak.
A nawet nie wspominał o tym,żeby przychodzić co tydzień czy dwa bo nawet moim zdaniem to bezsensu jeśli nic się nie dzieje.Do tej pory chodziłam co miesiąc,tylko raz byłam awaryjnie.
Sam mówił,żeby teraz już do niego nie przychodzić tylko na porodówkę jeśli coś się będzie działo. Po prostu nie chce zdzierać kasy no bo co ma mi badać?

To moj tak samo. Chodzilam co miesiac, ostatnia wizyte mialam po 3,5tyg. Od niej zostalo 3,5 tyg do terminu wiec kazal na porodowke, albo na ktg dzien po terminie:) widac, co lekarz to inaczej prowadzi ciaze. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dopiero w środę wizytuję. Nie mogę się doczekać. Muszę wiedzieć ile ta moja córka waży i chociaż nie chce tego wiedzieć, to pewnie z ciekawości zapytam o obwód główki. A potem będę się w domu stresować!!!!!! Aaaaaa czuję, że godzina zero nadchodzi! Nie znam dnia ani godziny, ale jestem zwarta i gotowa! :) Torba dla małej została dziś sprawdzona. Wszystko gra :)
Też mam w środę.
Mam dziś jakiś taki dziwny niepokój. Niby nic się nie dzieje, coś tam zakuje czasem, torbę dopakowałam, ale czuję się jakaś taka niespokojna.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Ja też chodzę prywatnie.Ostatnią wizytę miałam 26 a teraz mam przyjśc 13,06. Może w końcu zrobi mi ktg bo póki co nie miałam ani razu jeszcze.
 
ja już nie śpię a u mnie jest 5.30, muszę wziąć tabletkę przed cc o 6:00 Dzwonili ze szpitala wczoraj wieczorem będzie małe opóźnienie i żeby nie czekać w szpitalu to kazali mi się zgłosić na 10:30 , nawet pozwolili mi zjeść do godz 6.00 lekkie śniadanie .Szklanka kefiru to chyba lekkie śniadanie ?
 
Cymera powodzenia życzę [emoji1] bez stresu i malo bólu juz po wszystkim! [emoji9] jak ci dobrze [emoji4] niedlugo bedziesz miala swoja pocieche [emoji5]
 
reklama
Was to ciężko nadrobić ;)
Wczoraj wybrałam się do Wawy (ok.60km) i myślałam, że umrę w tym samochodzie. Było mi tak duszno i jeszcze mała nie chciała się dobrze ułożyć. Jak wróciłam to padłam i chyba dwie godziny spałam :)
Cymera powodzenia życzę, już dzisiaj będziesz miała swojego maluszka :)
Wcale nie jestem zazdrosna....
 
Do góry