reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ajjj.. Zrobiłam dziś test ciążowy i nawet bladziutkiej drugiej kreski nie ma :( Okres miałam mieć wczoraj, i nie ma... Może z tych nerwów mi się spóźni :( Szkoda... Dziewczyny trzymam za Was kciuki, i mam nadzieję, że jeżeli nie będę czerwcową mamusią, to uda mi się być lipcową :) Buziaki :*
 
reklama
Ladyred trzymamy kciuki !

svchs65gg8talrm7.png
 
Widzę że mój suwak działa już idealnie może musiał nie rozkręcić :) Cieszę się że jest nas tyle a będzie jeszcze więcej no i kiedy będziemy już na L4 to nie będziemy mogły nadrobić naszych wpisów :) W ciąży z synkiem byłam w Kwietniowkach 2015 i do tej pory mamy kontakt poprzez grupę na Facebooku.

U Babci na Śląsku dziś lepsza pogoda bo nie pada i nawet gdzieś tam słoneczko się przebija, teraz mamy drzemkę z synkiem a po drzemce obiadek i wypad na zakupy po jesienne buty dla Małego :)

Życzę Wam miłego dnia !

svchs65gg8talrm7.png
 
Mi sie suwak zmienia co 3 dni :)


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)

Kum jak miło Cię tu widzieć :D :D :D

Dzień dobry jestem w ciąży i dobrze mi z tym ;)
Na wizycie gin pokazał mi pecherzyk ciążowy i zoltkowy z czymś pulsujacym co jeszcze nie było sercem. Kazał zjawić się 18.10. Żeby potwierdzić. Zobaczymy, oby serduszko biło.
 
Michalina to bardzo dobry znal ze tu jestes!! Dla nas obu :)trzymam kciuki za usg!!

Ja robilam hcg. Jest dobre. Lekarz 12.10. Mialam isc 18.. Ale nie dam rady tyle czekac :)

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Chyba tak :)

Czekanie zdecydowanie najgorsze. Ja ze wzgledu na swoja historie dostaje lekkiej paranoi. Ale dzis mialam lekki mdlosci ktore mnie bardzo ciesza :)

Dla wyjasnienia napisze ze ja i michalina bylysmy razem na forum przy pierwszym dziecku :)


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Chyba tak :)

Czekanie zdecydowanie najgorsze. Ja ze wzgledu na swoja historie dostaje lekkiej paranoi. Ale dzis mialam lekki mdlosci ktore mnie bardzo ciesza :)

Dla wyjasnienia napisze ze ja i michalina bylysmy razem na forum przy pierwszym dziecku :)


p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
Super dziewczyny! Jakbyście się umówiły [emoji12]

hchy3e3kuymdy6n0.png
 
reklama
Do góry