reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie bez zmian ... juz nie wiem co myslec! Skurcze mialam przez cala noc w pewnym momencie juz robily sie dosyc bolace do tego bol z krzyza i ten okresowy ale w tej chwili zostaly same skurcze [emoji45] no ja nie wiem czy jakas inna jestem czy co [emoji33] [emoji26]

Miałam identycznie w I ciąży, teraz pomału widzę, że zaczyna się robic podobnie [emoji33]




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja przepraszam ale czytam Wasze posty i nie rozumiem jednego słowa- "wyspać ". Co to znaczy? To jakieś obce słowo? Bo nie ma go u mnie w słowniku?
Ps. Pozdrawiam wszystkie mamuśki którym tez brakuje tego słowa....[emoji6]

iv09df9h2a5g3pph.png

Hehehe u mnie to słowo od niedawna jest, bo starszaka w nocy ogarnia mąż przy pobudkach [emoji12]ale to odkąd jestem w ciąży więc muszę korzystać z ostatnich nocy dla siebie




74703e3kkwoaumma.png
 
Pospałam trochę [emoji12]

Co prawda drętwieje mocno w nocy bo nie ruszam się w ogóle przez to spojenie i jak wstaję do wc to biodro boli - no, ale spałam więc nie narzekam heh

Dzisiaj ortopeda, ale dopiero ok 16 - szkoda bo chciałam po wizycie podejść na oddział do swojego ginekologa albo położnej (ortopeda w szpitalu przyjmuje), a tak będzie już za późno :/
Wizyta u gina w piątek, ale właśnie chciałam skonsultować się szybciej, ale wytrzymam chyba te 2 dni jeszcze




74703e3kkwoaumma.png
 
U mnie bez zmian ... juz nie wiem co myslec! Skurcze mialam przez cala noc w pewnym momencie juz robily sie dosyc bolace do tego bol z krzyza i ten okresowy ale w tej chwili zostaly same skurcze [emoji45] no ja nie wiem czy jakas inna jestem czy co [emoji33] [emoji26]

Hej! Wyobraz sobie ze ja dokladnie to samk. Cala noc nie spalam. Liczylam skurcze, przez pewnien czas byky regularnw potem nagle nie, za chwile znowu- ale cala noc byly. Oprocz tego bylam w wc chyba z 10 razy tak mnie czyscilo. O 5 mielismy juz jechac na ip, ale znowu skurcze nieregularne i bolesne ale wydaje mi sie ze nie tak jak powinny.. wiec do dupy! Stwierdzilam ze moze uda sie zasnac.. nie rozumiem tego!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Wyobraz sobie ze ja dokladnie to samk. Cala noc nie spalam. Liczylam skurcze, przez pewnien czas byky regularnw potem nagle nie, za chwile znowu- ale cala noc byly. Oprocz tego bylam w wc chyba z 10 razy tak mnie czyscilo. O 5 mielismy juz jechac na ip, ale znowu skurcze nieregularne i bolesne ale wydaje mi sie ze nie tak jak powinny.. wiec do dupy! Stwierdzilam ze moze uda sie zasnac.. nie rozumiem tego!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja powiedzialam do meza ze zamierzam dzis rodzic bo jak przejda zupelnie mi te skurcze to tak sie zdenerwuje ze od razu zaczne rodzic [emoji23] [emoji23] cala noc byly i jak ustana i nic sie nie ruszy to naprawde chyba szlag mnie trafi
 
Ja powiedzialam do meza ze zamierzam dzis rodzic bo jak przejda zupelnie mi te skurcze to tak sie zdenerwuje ze od razu zaczne rodzic [emoji23] [emoji23] cala noc byly i jak ustana i nic sie nie ruszy to naprawde chyba szlag mnie trafi

Ja tez teraz mam i to samo, jak przejda to sie tak wkurze! Mam dosc tej niepewnosci. Tak mnie bolalo ze spac sie nie dalo, ale tez nie az tak zeby jechac. Wykapalam sie - nie przeszlo. Zmienialam pozycje- spinal sie jeszcze bardziej. A koniec koncow dupa! Grrr [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez teraz mam i to samo, jak przejda to sie tak wkurze! Mam dosc tej niepewnosci. Tak mnie bolalo ze spac sie nie dalo, ale tez nie az tak zeby jechac. Wykapalam sie - nie przeszlo. Zmienialam pozycje- spinal sie jeszcze bardziej. A koniec koncow dupa! Grrr [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie po kapieli takiej z 30 min w cieplej wodzie sie nasilily i uregulowaly nawet i co? Dupa hehe [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Do góry