reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wow ale farciara :) no ja miałam 13go właśnie, test owulacyjny mi wyszedł pozytywny w ten dzień. I tak cud, bo okres miałam ostatnio 9 SIERPNIA więc owulka ponad miesiąc po miesiączce. Wszystko przez antykoncepcję, która odstawiłam 1,5 roku temu... Never again.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mogę dołączyć? Jestem Emilka mam 29 lat. To moja 3 ciąża. Pierwszą poroniłam w 6tc. Po 5 latach od starań urodziłam zdrową córkę, która ma teraz dwa lata.
Zaszłam w ciążę w 5 cuklu starań. Ostatnia miesiączka 28 sierpnia.
Pozdrawiam.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka ale ci dobrze ze juz cos wiesz...ja czekam na cynk od lekarza czy moge dzis przyjsc... Za bardzo sie martwie...mam nadzieje ze zadzwoni ...

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Ja rowniez nigdy juz sie nie skusze na antykoncepcje... Bralam 4 lata.. Potem 2 lata meczylam sie z powstajacymi torbielami na jajnikach.. Niektore nie chcialy schodzic..



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Hej dziewczyny, może do Was dołączę, chociaż jeszcze nic nie wiem, starania były 1-2 października, to już trzeci cykl, nie mogę już wytrzymac by nie sięgnąc po test. ;)
 
reklama
Do góry