reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja też mam straszne sny , i sa takie rzeczywiste ;/

Jutro mam wizyte , a takiego mam cykora , to moja druga wizyta jeszcze serduszka nie widzialam.


34bw0dw4gguwtb7d.png
 
Mlodamama21 pozwol,ze usiade :D

Cos wiecej hm..Jestem z Warszawy,i aktualnie wychowuje synka ktory skonczyl roczek,wiec miedzy dziecmi bedzie mala roznica wieku:) ale tak chcielismy z mezem,wiec mam nadzieje ze podolamy w opiece nad dwojka:) Jesli drugie dziecko bedzie od poczatku rownie grzeczne co syn to naprawde sie nie martwie,a jesli bedzie zupelnym przeciwienstwem:D to rowniez sie wychowa.Narazie mialam jedna wizyte u swojej ginekolog gdzie widzialam bijace serduszko ,i kolejna mam 28.11 .Nie wiem czy przewinal sie juz taki temat ,bo dopiero Was bede czytala,ale jakie witaminy lykacie?
 
rudziutka ja idę na badania dziś a wizytę mam w piątek, myślę że nie ma tu większego znaczenia.

Justyna widać to norma ;) bo się dzieje w tych snach oj dzieje ! :D

Kasiaaa witaj, a jak u Ciebie z objawami? Chyba dziewczyny biorą w pierwszysm trymestrze ciąży kwas foliowy i często pokazywała się nazwa Pregna Plus (chyba). Karmiłąś synka piersią, zawsze mnie interesował ten temat jak mama karmi piersią i zachodzi w ciąże to jak te piersi reagują, mam nadzieję że dziwnie te pytanie nie zabrzmiało ;p
 
Mlodamama21 pozwol,ze usiade :D

Cos wiecej hm..Jestem z Warszawy,i aktualnie wychowuje synka ktory skonczyl roczek,wiec miedzy dziecmi bedzie mala roznica wieku:) ale tak chcielismy z mezem,wiec mam nadzieje ze podolamy w opiece nad dwojka:) Jesli drugie dziecko bedzie od poczatku rownie grzeczne co syn to naprawde sie nie martwie,a jesli bedzie zupelnym przeciwienstwem:D to rowniez sie wychowa.Narazie mialam jedna wizyte u swojej ginekolog gdzie widzialam bijace serduszko ,i kolejna mam 28.11 .Nie wiem czy przewinal sie juz taki temat ,bo dopiero Was bede czytala,ale jakie witaminy lykacie?
Ja lykam pregne plus i magnez oraz prevomit na mdlosci[emoji4]

 
Cześć dziewczyny wczoraj byłam u gina szczęście ma już 2,3 cm i dwa dni większe niż z om. [emoji16] jadę dziś umawiać się na prenatalne do luxmedu . Powiedzcie mi kiedy badania zrobiliście od razu czy żeby były świeże przed kolejną wizytą

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Rudziutka38 ja badania robilam zawsze jakos 3,4dni przed kolejna wizyta by byly wlasnie na ,,swiezo"
 
Ja idę na wizyte dzisiaj a badania mialam robione tydzień temu.
Kasia witamy witamy. Notabene w weekend odwiedzę twoje zakręcone miasto bo się do siostry wybieram

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
reklama
Do góry