reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Witajcie :D
pegas na kiedy termin? pierwsze dziecko czy kolejne?
nimitii trzymam kciuki. czekanie jest najgorsze!!
ze względu an moja historie z cieszeniem sie staram sie czekac. ale ciągle o tym myslę

Ja mam wyliczony termin na 3czerwca. ciąża czwarta ale dziecko mam póki co jedno.
trzeba czekać na rozwój sytuacji
 
Kum i ja za ciebie również trzymam kciuki! niestety tak jak i ty wiem co to znaczy stracić ciążę:( ja mam taką cichą nadzieję że w dniu kiedy miałam łyżeczkowanie czyli 12.10 zobaczę upragnione II kreski i będzie to taki dar od losu.
 
Melduje się i ja! Nie byłam jeszcze u lekarza i tak na prawdę dopóki nie zobaczę serduszka też siedzę jak na szpilkach. Ciężki okres ale trzeba byc dobrej myśli ;)
 
Majka masz taki sam wiek ciąży jak ja.
Ja staram się nie ekscytować. do lekarza idę za jakieś 3 tyg. trzeba wysiedzieć, wyczekać. chcę być dobrej myśli ale wiadomo. w pierwszej ciąży miałam serduszko.. dwa tygodnie później stanęło. także ja się zacznę cieszyć po usg w 13tc. ale trzeba być dobrej myśli. a piszę tu bo idzie zwariować :)
 
No hej dziewczyny [emoji4] u mnie pewnie jak u Was 3 tydzień. Wizytę mam 8go października. To będzie drugie dziecko, mam już prawie 3 letnia córeczkę. Jestem dobrej myśli że wszystko będzie dobrze. Tak samo mam nadzieję u Was!

Póki co czuję się tak samo jak w poprzedniej ciąży, zmęczenie, napady sennosci, wieczorem mdłości, brak apetytu.
Mam napady przerażenia - jak to wszystko będzie. Ale cieszę się, bo staraliśmy się o tą ciążę i to przemyślana decyzją.
Chociaż uważam że w dzisiejszych czasach pod względem finansowym decydowanie się na drugie dziecko to pewien rodzaj szaleństwa [emoji6]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :D
pegas na kiedy termin? pierwsze dziecko czy kolejne?
nimitii trzymam kciuki. czekanie jest najgorsze!!
ze względu an moja historie z cieszeniem sie staram sie czekac. ale ciągle o tym myslę

Ja mam wyliczony termin na 3czerwca. ciąża czwarta ale dziecko mam póki co jedno.
trzeba czekać na rozwój sytuacji
Kum termin mam taki sam, ale myślę że gin to jeszcze zweryfikuje.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry