reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Martusia, Zola ech, Wy to sie naczekacie. Nie zazdroszcze. Opieka dla ciezarnych w PL rzeczywiscie jest w porzadku, nie mamy na co narzekac.
Aganea przykro mi z powodu synka...
Kum, Vanilia gratuluje ładnych betek :)

Witam wszystkie nowe czerwcowe mamusie. Mnie tez lekkie mdlosci dopadaja czasem, ale naprawde lekkie. W sumie ciesze sie, bo w pierwszej ciazy nameczylam sie co najmniej za dwie :p. A tak poza tym to czesto nadal nie czuje sie jakbym byla w ciazy, wieczorem mam pełno energii, spac mi sie nie chce. A niby z reguly druga ciaza gorsza hmmm...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mialam mierzone hcg calkowite a noe bet hcg. One maja inne normy wiec trudno pprownac.

Mialam wynik w wtorek 5200, dzis 9100. Norma na 6tc jezt 158-32000... Wiec nie da sie tego porownac miedzy dwoma osobami.. Wazne czy rosnie.
OM 27.08.2016

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Witajcie, ja ukradkiem do Was dołączę, choć na razie jestem na etapie pomiaru bety. Gin powiedziała, żeby na razie nie nastawiać się na żadną ewentualność. W poniedziałek miałam 46, a wczoraj ponad 90 bety, jutro idę na kolejne badanie. A do lekarza idę 11 października. Stresa mam wielkiego, bo i starań było dużo.
Pozdrawiam Was serdecznie
 
Sunday_ witaj :). Ja dzwonilam wczoraj do lekarza, ale kazali mi zadzwonic w poniedzialek, bo jeszcze jakiejs tam listy nie maja. Wiec nadal nie wiem kiedy wizyta.
Kasia86 beta ladnie rosnie :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, ja ukradkiem do Was dołączę, choć na razie jestem na etapie pomiaru bety. Gin powiedziała, żeby na razie nie nastawiać się na żadną ewentualność. W poniedziałek miałam 46, a wczoraj ponad 90 bety, jutro idę na kolejne badanie. A do lekarza idę 11 października. Stresa mam wielkiego, bo i starań było dużo.
Pozdrawiam Was serdecznie
No to chyba beta sama z siebie bez ciąży nie przyrasta? Wiadomo,że każda z nas się martwi na początku... U mnie też wyniki bety za wysokie nie były a i tak się strasznie cieszę, bo wiem, czuję że wszystko będzie dobrze :-)
Trzymam kciuki za pozytywny wynik badań ;-)

hchy3e3kuymdy6n0.png
 
reklama
Do góry