reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nasz wózek ma dobry materac, odpowiedni dla kręgosłupa więc nic specjalnie nie należy nawet podkładać - jedynie tyle by nie prać stale pokrowca to podkładaliśmy flanele


Tak, ja mam przepowiadacze (38tc + 1dzień u mnie)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Dzięki dziewczyny ,tak się zastanawiam czy ten materacyk w mojej gondoli nie jest za cienki bo tak twardo się wydaje.
 
U mnie tez było przed terminem.... I od wód tylko ze bylam wtedy juz w szpitalu od kilkunastu godzin..... A akcja była bardzo szybka. Teraz tez na to liczę.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png


U mnie z młodą zaczęło się ok 23.00 pęcherz przebijali na porodówce,4.15 była już z nami. Poród ciężki,bóle były a szyjka się nie rozwierała! Mimo to nie poddałam się i robiłam wszystko,żeby wkońcu się ruszyło! A z młodym zaczęło się ok 22.00 i poszło szybciutko bo 00.57 już był z nami
 
hej dziewczynki :) kjakieś 20 min zajeło mi odczytanie postów z wczoraj i dzis ;D
wczoraj popołudniu wzieły mnie takie skucze i bóle krzyża ze myslalam ze urodze ,ale stwierdziłamm ze najpierw ogarnę sypialnie i resztę domu ,bo tesciowa i mąż tego sami nie zrobia jak bd w szpitalu,wiec poodkurzalam,przetarłam szafki ,półki i komody, wymyłam lustro , zmylam podlogi wykąpalam sie i stwierdzilam czekam na męza i jak sie połozylam tak i zasnelam i obudzilam sie jak ręką odjął i się tak wkurzylam ,ze to wszystko na marne poszło :(
na poprawę humoru zamówilam malemu lezaczek bujaczek Kinderkraft unimo 5w 1 :)
noc minela w miarę dobrze,spalam jak zabita :) wstalismy szybkie sniadanko no i na zakupy :)
a teraz gdy wrocilismy to siadlam do laptopa i nadrabiam :)
a no i na wadze rano ujrzalam 76,5 kg,ciekawe jak tam waga malego :) dwa dni i wszystkiego się dowiemy :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
Dzięki dziewczyny ,tak się zastanawiam czy ten materacyk w mojej gondoli nie jest za cienki bo tak twardo się wydaje.
Ja właśnie zamówiłam w smyku. Typowy do gondoli, bo ten fabryczny twardy jak kamień... Mam nadzieję że się sprawdzi :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry