reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018 - nasze wizyty

reklama
Kolejną wizytę mam 1 lutego, choć po drodze jeszcze koło połowy stycznia będzie połówkowe USG - ale zgubiłam karteczkę dokładnie na kiedy mamy ;) Standardowo na wizyty mam mieć morfologię i mocz, tym razem dodatkowo HBS, różyczka i Odczyn Coombsa.
Za około 2 tygodnie mam zamiar się umówić tez prywatnie do diabetologa z wynikami ciągłego pomiaru glikemii - może uda mi się ominąć test obciążenia glukozą (oby!).

A na dzisiejszej wizycie to miałam zrobioną cytologię, USG szyjki (i jest w porządku), USG malucha - nadal dwie rączki i dwie nóżki ;) Główka, brzuszek na miejscu, kręgosłup cały, serducho bije 148/min. No i dziewczynka, bo nic a nic między nóżkami nie ma, a to już 20 tydzień. Na razie jest mała, bo tylko 250g, a do połówkowego optymalne byłoby 500g (podobno).
Powodzenia na Waszych wizytach!
 
16.01 - połówkowe
25.01 - kontrolna u swojego gina (z morfologią, moczem i wynikiem TSH, bo ciągle mam na granicy normy i wynikiem testu obciążenia glukozą)
no i dzisiaj też byłam na kontrolnej :)
 
15.01 wizyta u ginekologa
5 luty - USG połówkowe
Badania: na razie nie mam żadnych zleconych, bo poprzednie wyszły dobre.
 
12.01. Wizyta u ginekologa prowadzącego i wtedy bedziemy sie umawiac na polowkowe :) musze zrobic morfologie, mocz i cukier w moczu :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry