reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja też na glukozę wybieram się w przyszłym tygodniu, najpewniej w poniedziałek, co prawda chciałam się wybrać w tym, ale mrozy mnie odstraszyły :) to będzie mój pierwszy raz, więc zobaczymy jak zareaguję :)
 
reklama
Agata zadzwoń do lekarza...
Ja dziś byłam na glukozie to 2 wynik był wyższy od 3 ...Ale mocz mnie zaniepokoil zajechalam do lekarki i pokazałam wyniki między pacjentami przepisala leki...do środy wtedy mam wizytę .i mam powtórzyć badanie moczu...


Ja dziś byłam na glukozie pierwsza godzinę ledwo przetrwalam myślałam że tam zasne ... druga godzina była lepsza Ale jak tylko pobrali nj krew polecialam do wc... i zwróciłam cała glukoza która wypilam :) odrazu poczułam się lepiej :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
T
To do picia może właśnie odbarwiać zęby, dlatego trzeba płukać zęby płynem do płukania. No i można pić przez słomkę, wtedy kontakt z zębami jest mniejszy

Wlewalam do gardła i zaraz myłam zęby dodatkowo. Tego jest mało, 2 łyki i po sprawie. U mnie po miesiącu podniosło się żelazo super i już nie biorę.
 
Ja mam wizytę dopiero na 19 marca [emoji4] więc mam jeszcze czasu trochę a wyniki są w ten sam dzień ? [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie podejmuje druga próbę zrobienia krzywej, dziś zawiózl mnie narzeczony i kupiłam glukoze cytrynowa o wiele lepsza od zwykłej, mam nadzieję że okaże się być lepsza od poprzedniej :) miłego dnia dziewczyny :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja właśnie podejmuje druga próbę zrobienia krzywej, dziś zawiózl mnie narzeczony i kupiłam glukoze cytrynowa o wiele lepsza od zwykłej, mam nadzieję że okaże się być lepsza od poprzedniej :) miłego dnia dziewczyny :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez siedzę:) o 9 druga o i 10 trzecia.
Soczek pycha mi smakował:D cytrynke dodałam i byla na prawde dobra:)
Ludzi pełno ale nawet ich nie pytalam tylko od razu weszłam bez kolejki.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja tez siedzę:) o 9 druga o i 10 trzecia.
Soczek pycha mi smakował:D cytrynke dodałam i byla na prawde dobra:)
Ludzi pełno ale nawet ich nie pytalam tylko od razu weszłam bez kolejki.

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Ja na szczęście nie musiałam czekać, kolejne pobranie mam za dwadzieścia minut strasznie mi się spać chce [emoji14] w międzyczasie na pobraniu był Pan i tak się wystraszylam igły że zemdlal [emoji14]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry