reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja już się nie denerwuję jak młoda dostaje słodycze tylko jej wydzielamy przez pierwsze 2-3 dni aż nie minie szał później dostaje wszystko i w zasadzie ma je bardzo długo bo jakoś dużo nie je.
Jak po weekendzie? Jak się czujecie?
Czuję się coraz większa cięższa i opuchnięta... Jak teraz wróciłam ze sklepu to masakra, stopy jak nie wiem co.... Coś czuję że te ostatnie dwa miesiące to będzie męka. Dobrze , że to czerwiec i największe cieplo wydaje się że jest zwykle później.
Dziś przebieram ciuszki do prania a jutro już będę prała. Realizuję zamówioenie na gemini i może na koniec tygodnia się spakuję już.
Aaaa no i wczoraj kupiliśmy wózeczek :D Muszę go tylko po swojemu wyczyścić , poprać co się da z niego i będzie gotowy dla Natalki :)
30264645_1807599005927609_4012636409616662528_o.jpg
 

Załączniki

  • 30264645_1807599005927609_4012636409616662528_o.jpg
    30264645_1807599005927609_4012636409616662528_o.jpg
    524 KB · Wyświetleń: 456
reklama
@myllenne piękny zakup:) współczuję opuchniętych stóp... Ja mam praktycznie wszystko poprane i poprasowane. Muszę jechać do starego domu i przywieźć tylko rożki i łóżeczko, do zamówienia został mi kocyk, pieluchy bambusowe i muślinowe no i chustę muszę odświeżyć i mam wszystko
 
Hej dziewczyny ja dzisiaj po wizycie wszytko jest ok tylko magnez mi spadł nogi też mam spuchnięte następna wizytę mam za dwa tyg wy też już chodzicie co dwa tyg ? [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nastawiłam pierwszą porcję prania :) u mnie wizyty jeszcze nie tak często, teraz mam za 3 tygodnie, a nie wiem czy za 4 by mnie nie zapisał, ale akurat 3 maja wypada. Ale też może i mniej zaawansowana ciąża u mnie, na następnej wizycie będę w 33 tygodniu. Po następnej wizycie mam odstawiać luteinę w końcu :)
Od dwóch dni dręczy coś dziwnego, bolą mnie po nocy (i w sumie cały dzień) palce obu dłoni w stawach i w nocy jak się budzę, to w ogóle zdrętwiałe te dłonie są. Boli mnie też kręgosłup szyjny, ale to chyba nie może mieć dużego związku, bo to chyba raczej jedna dłoń powinna pobolewać...
 
Czuję się coraz większa cięższa i opuchnięta... Jak teraz wróciłam ze sklepu to masakra, stopy jak nie wiem co.... Coś czuję że te ostatnie dwa miesiące to będzie męka. Dobrze , że to czerwiec i największe cieplo wydaje się że jest zwykle później.
Dziś przebieram ciuszki do prania a jutro już będę prała. Realizuję zamówioenie na gemini i może na koniec tygodnia się spakuję już.
Aaaa no i wczoraj kupiliśmy wózeczek :D Muszę go tylko po swojemu wyczyścić , poprać co się da z niego i będzie gotowy dla Natalki :)Zobacz załącznik 845085
Mnie gemini przyszla dzis
Narazie tego nie ruszam bo nie wiem gdzie bym to miala upchnąć peeeelna paka[emoji23]
 
Kurcze, a ja nie mam praktycznie nic. Lozeczko jest po córciach ale nie mamy materaca i pościeli. Z kosmetyków nie mam nic. Jedynie to kupiłam 4 body na 56cm z długim rekawkiem i spodenki bez stupek na 62cm. Kurcze bardzo żałuję, że zostawiłam wszystkie zakupy na teraz, a nie kupowałam po troszkę wszystkiego. Teraz będzie coraz cieplej, a nam coraz ciężej. Zauważyłam, że mi też nogi puchną... Poza tym na wieczór bardzo mnie bolą nawet jak leżę... I brzuch też daje w kość, bo często twardnieje i pobolewa :(
Oby tylko nie było dużych upałów o_O
 
reklama
Oby tylko nie było dużych upałów o_O
Właśnie chyba zaczyna mi temperatura dokuczać ;/ na pomorzu duszno i ciepło bo 20 stopni i już cała płynę... okropność. Aż się boję co będzie w czerwcu ;/
Z dobrych wiadomości, przyszła mi po tygodniu paczka z HM... Mam sukienkę, w której mój brzuch nie rzuca się w oczy! :D Miłe uczucie, bo na codzień mam wrażenie, że wystaje jakby wskazywał północ czy coś ;D Po drodze czeka mnie jeszcze uczestnictwo w ślubie z kolacją i ślubie z weselem....
Właśnie, jak się zapatrujecie na wesele w 35tc? Była któraś z Was kiedyś takiej sytuacji?
 
Do góry