reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej, dawno się nie odzywałam, nasza Ania też już z nami. Urodziłam 3 czerwca, a teraz dopiero opszytomniałam. Niestety mam b mało pokarmu i malutka musi być dokarmiana. Ciągle jeszcze walczę - biorę **********, piję herbatki dla mam, przystawiam córcię co 2, 3h, stymuluję laktatorem jak mam czas, próbowałam też dokarmiania przez sondę podczas kp ale mi się nie sprawdziło. Może któraś z Was miała podobny problem?
 
Witam wszystkie czerwcowe mamy [emoji4]
Dziś mój test po 4 miesiącach starań pokazał piękne dwie kreski i wszystko wskazuje na to, że i ja w czerwcu zostanę Mamą [emoji6]
Pozwolę się troszkę tu rozgościć a Wam życzę zdrówka [emoji6]
 
Witam wszystkie czerwcowe mamy [emoji4]
Dziś mój test po 4 miesiącach starań pokazał piękne dwie kreski i wszystko wskazuje na to, że i ja w czerwcu zostanę Mamą [emoji6]
Pozwolę się troszkę tu rozgościć a Wam życzę zdrówka [emoji6]
Przepraszam, pomyliłam wątki [emoji28] to z radości. Pozdrowienia
 
reklama
Do góry