reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Test powtórzyłam nie ma kreski 2 tamten musiał być zepsuty. Więc niestety nie dołączę do was . Trzymam kciuki za resztę :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dolaczam :) u mnie termin na 28 maja ale bankowo przenosze wiec trzymam sie z wami :) syna 4 lata temu urodzilam 6 czereca. Trzymajcie sie!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie dopiero dojda dziewczyny za kilka dni/tydzien bo puki co terminy im wychodza zapewne na koniec maja :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadszedł ten piękny dzień - nawet jeszcze Małżonek nie wie - że zrobiłam test i wyświetlił się wynik "pregnant 1-2" :)
Mam tak nieregularne cykle, że to po prostu CUD - na zwykłym tescie jest praktycznie niewidoczna druga kreseczka (jak wiem że powinna być to oczami wyobraźni widzę :p), za to elektroniczny wyświetla pięknie :D:D:D
Za kilka dni zrobię raz jeszcze i w imienimy powiem Małżonkowi. A wstępny termin idealny: Dzień Dziecka!
Dziewczyny, trzymam kciuki żeby szybko pojawiło się tu nas cała masa! :)
Gratulacje;)
 
Zbliża się "godzina zero" (czyli jutro) kiedy powiem Małżonkowi :) Co prawda jest chory i na antybiotyku od dziś, ale na 100% będzie skakał z radości :D Teraz modlę się o bezpieczne dotrwanie do 12 tygodnia, potem do pierwszych kopnięć i w końcu do porodu, choć przyznam, że nadal jestem oszołomiona tym że jestem w ciąży, jakieś to takie nierzeczywiste ;)
 
Daretobe i jak tam?? Malzonek juz wie??

Gdzie te nasze czerwcowe mamy? Toz to juz powinny pozytywne testy im wskazywac termin na poczatek czerwca :) czekamy mamusie!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No już wie i po prostu dziki szał :p Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że daleka droga do porodu i wiele zakrętów może się zdarzyć, ale super wiedzieć, że się udało :) No i ciągle chodzi i pyta czy zrobić herbatkę, czy coś przynieść - nie wiem jak przeżyję te 9 miesięcy ;););)
 
Do góry