reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny gratuluję ciąży! Trzymam kciuki za spokojny przebieg!
Ja jestem czerwcową mamą 2016, mam córeczkę, a tu dzisiaj psikus znowu bobas z terminem na 04.06 z ostatniej om. Chociaż córkę urodziłam przed terminem więc może będzie maj :)
 
reklama
Hej dziewczyny wielkie gratulacje dla Was [emoji4] Jestem mamą Juliana z czerwca 2014 a teraz oczekujemy następnej fasolki [emoji322][emoji4] termin mam na 1 czerwiec [emoji16] Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam ... Termin wychodzi na 2 czerwca. Już 3 miesiące temu dolaczylam do jednej grupy Ale niestety puste jajo. Boję się co kolejek myśleć i planować bo różnie może być. Wczoraj i dziś coś mnie brzuch boli. Mam już jedno dziecko z czerwca 2014.

3majcie kciuki żeby tym razem się udało
 
Gratulacje! :) A czerwiec jeat bardzo dobrym miesiącem do rodzenia dzieci :D Ja też wszystkim nam życzę ogromu powodzenia, żeby te ciąże skończyły się radością!
Stresuję się przeogromnie, bo obecnie jestem przeziębiona, Mąż chory na antybiotyku - ogólnie wszyscy wkoło chorzy :(
 
Też się tego boję. Staram się unikać chorych. Początek ciąży to zły czas na choroby ale zwykle przeziębienie nie powinno zaszkodzić. Ja też się boję z powodu tych boli brzucha. Biorę nospe i duphaston i staram się odpoczywać wiadomo przy dziecku nie zawsze się da. Za 2-3 tyg planuje wizytę u giną. I dopiero wtedy jak będzie ok zacznę się cieszpyć.

Zosia urodziłam 2czerwca 2014 i teraz znowu termin na 2czerwca. To musi być dobry znak
 
Ja mam dzis jakies plamienia wiec tez w stresie. Szczerze mowoac jestem ogromnie zestresowana, za mna juz 3 poronienia wiec nie zdziwie sie jesli bedzie kolejne :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bierzesz jakieś leki? Ja mam cały Arsenal więc nic już zrobić nie mogę pozostaje tylko czekać i odpoczywać.
 
Biore duphaston i to co zwykle czyli kwas foliowy, magnez... czasem nospe. Dokladnie pozostaje tylko czekac. Czasem chocbysmy nie wiem co zrobili to nie zmieni sytuacji jesli cos jest nie tak...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewa ja mieszkam w uk i lekarz wogole nic mi nie zalecil bo tu to selekcja naturalna. Duphaston biore na wlasna reke. W sumie acard tez mam w szafie ale nie bylam pewna co do niego. W czwartek mam wizyte u polskiego ginekologa i zobaczymy co powie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry