reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

1509954713-a7e7b6c2a669917e-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ps.weronika nas podczytuje jak mniemam bo byla aktywna dzia w nocy ok polnocy. Ale niestety nie odpisuje na prywatne wiadomości jak i tutaj. I to mnie ju strasZnie martwi. Weronika nikt nie chce cie tu osadzac. Kazda chce dobrze jeali cos ci nie pasowalo w naszych wypowiedziach w stosunku do Ciebie to powiedz nam to. Bo jak czytas to wiesZ ze się martwimy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do sali to ja po doświadczeniach po pierwszym porodzie nigdy już nie pójdę do sali dwuosobowej. Byłam z murzynka do której dziennie przychodziła pielgrzymka po 10-15 osób wrzaski krzyki i wieczne ich modły.... nigdy więcej. Teraz od razu biorę jednoosobowa. Pielęgniarki i rąk przychodzą co jakiś czas sprawdzać czy wszytko dobrze czy coś pomoc.

Ja się dzisiaj lepiej czuje niż wczoraj. Trochę mnie na straszyli bo szwagierka dzwoniła w sobotę w biały dzień okradli 6 domów w jej okolicy i mam strach siedzieć całymi dniami sama w domu bo to nigdy nic nie wiadomo a ona mieszka aż 1km ode mnie więc wcale noe tak daleko.

Ja nie robie żadnych diet w ciąży jem tak jak zwykle. A mimo to i tak nie jem nie wiadomo czego bo nie lubię rzeczy tłustych fast foodów tez wiele nie jem bo nie lubię. Rzeczy typu słodycze czy chrupki to od święta jem bo nie przepadam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do sal to ja mialam 2 os. I trafiłam na pannę w wieku 16 lat tepa ze szok. Zwijala sie. Bolu to mowie zadzwoń po pielęgniarkę i poproś cos prZeciw bolowego to zadzwoniła jak najbardziej a jal prZyszła ju pigula to ona "bo mnie boli" to pielegniarka ze bedzie bolec bo urodzila i mloda nic cicho i tamta poszla. Ja face plam na twarzy i mowie dziewczyno tu trzeba twardo. Boli mnie chce coa prZeciw bolowego. To oczywiście mloda glupia gniewna sie obrazila i dalej sie meczyla. No ale niestety. Brak słów.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do sali to ja po doświadczeniach po pierwszym porodzie nigdy już nie pójdę do sali dwuosobowej. Byłam z murzynka do której dziennie przychodziła pielgrzymka po 10-15 osób wrzaski krzyki i wieczne ich modły.... nigdy więcej. Teraz od razu biorę jednoosobowa. Pielęgniarki i rąk przychodzą co jakiś czas sprawdzać czy wszytko dobrze czy coś pomoc.

Ja się dzisiaj lepiej czuje niż wczoraj. Trochę mnie na straszyli bo szwagierka dzwoniła w sobotę w biały dzień okradli 6 domów w jej okolicy i mam strach siedzieć całymi dniami sama w domu bo to nigdy nic nie wiadomo a ona mieszka aż 1km ode mnie więc wcale noe tak daleko.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Czy Ja dobrze kojarze, ze mieszkasz w UK? W jakims wiekszym miescie?
U nas w zeszlym miesiacu okradli starsza pania dwa domy obok nas w bialy dzien. Wyszla kobieta na spacer z psem, jak wrocila to jeszcze dranie byli w domu, dokonczyli co chcieli I wyszli przez frontowe drzwi - masakra!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Ja dobrze kojarze, ze mieszkasz w UK? W jakims wiekszym miescie?
U nas w zeszlym miesiacu okradli starsza pania dwa domy obok nas w bialy dzien. Wyszla kobieta na spacer z psem, jak wrocila to jeszcze dranie byli w domu, dokonczyli co chcieli I wyszli przez frontowe drzwi - masakra!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ja mieszkam w Belgii w mniejszym miasteczku. Mieszkaliśmy długo w Antwerpii ale z teściowa i rok temu dom kupiliśmy i wynieslismy się do mniejszego miasteczka. Bynajmniej zdala od tych wszystkich zamachów bi wiecznie atakują Bruksele i Antwerpie. I tu bynajmniej na każdym kroku nie ma żołnierzy wojskowych jak tam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez mdłości generalnie mam problem z jedzeniem. Smażonego to nawet przed ciążą mało jadłam i to samo z fast foodami. Słodyczy nie jem tak samo. Staram się dobrze odżywiać ale póki mam mdłości i wymioty to jem kiepsko.
 
reklama
Winiliowe - to jest troche straszne co piszesz! Szczegolnie z tym wojskiem! Ale nie denerwuj sie wamaniami - nie powinni sie interesowac skoro jestes w domu. Wystarczy pilnowac zeby drzwi I okna byly pozamykane.

Olasec - to nie zazdroszcze takich mocnych nudnosci, trzymam kciuki zeby przeszlo!

Ja do tej pory nie wymiotowalam, jedyne co to mi pryszcze powyskakiwaly na twarzy niedawno, a zgodnie z tym co piszecie tutaj - w 9tc najwieksze przyrosty hormonow sa wiec sadze ze to dlatego.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry