reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
https://m.************/wychowanie/dobre-rady-dla-mlodych-matek,10403,1 dzien ciekawostwk. Mojej strony;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja pierwsza ciąża i pierwsze miesiące wiec jeszcze słabo korzystam ale myśle,ze sie sprawdzi zwłaszcza segregator jak wszystko w jednym miejscu bedzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1509958701-53c0aa998593f9e1-aaaaaa.jpeg

Ja taki dostałam od ginekologa w pierwszej ciąży;) praktyczny. I dziewczyny pamietajcie zdjęcie usg i wyniki lekarz musi wam oddac zawsze a jak nie to niech sobie kopie robi. Bo w razie wypadku w sZpitalu wymagaja ostatniego zdjęcia usg i wynikow badan.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczesciara będziesz po jak ja będę może jeszcze czekać

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom

Zobaczymy ale jak tylko wyjdę to dam znac.
Ostatnio na usg nic nie bylo widac i mam straszne obawy ze i teraz nic nie bedzie widac. Dziaiaj snilo mi sie nawet ze bylam u lekarza i byla tylko czarna plama. Nic innego nie bylo widac.
Mam nadzieje ze bedzie innaczej ale strasznie sie stresuje.
 
Ja polecam wybrać taki szpital gdzie w razie powikłań i gdyby coś się działo z dzieckiem, bo przecież ono jest najważniejsze to będzie oddział neonatologiczny i nie będą musieli wywozić dziecka do innego szpitala.
Dodatkowo nie polecam osobnej pojedynczej sali bo znam przypadek gdzie mama zasłabła i nie dała rady wezwać pielęgniarki i niestety zmarła bo dostała krwotoku a jak ktoś jest na sali to zawsze jest z kim pogadać i w razie potrzeby będzie pomoc.
Popieram! Stasia rodziłam w prywatnej klinice, bo tam przyjmował mój doktor. Ile mnie to nerwów kosztowało to moje :( Miałam świadomość, że jak by się cokolwiek nagłego działo to będą nas musieli wieźć do kliniki - zaryzykowałam tylko dlatego, że ciąża przebiegała bezproblemowo. Teraz biorę pod uwagę wyłącznie szpital - nie dość że bliżej to w razie nagłych sytuacji będzie ratunek na miejscu. Wypasione warunki czy super jedzenie (tia, dania po porodzie wybierałam sobie z menu - do wyboru do koloru ;)) to sprawa drugorzędna :)
Hej dziewczyny witam w poniedzialek:) I mam pytanko - duzo tu o waszych zachciankach jedzeniowych :) a ja mam pytanie czy jakos specjalnie dbacie o diete w ciazy?
Ja jem wszystko na co mnie najdzie ochota. Jedno co można nazwać dietą to bardzo pilnuję żeby jeść często (7-8 razy dziennie) i mniejsze porcje, plus nie jem cukrów. Wynika to z mojej tendencji do niskich cukrów po posiłkach w pierwzej ciąży, z resztą teraz od 2 tygodni mam już to samo :( Taką dietę toleruję dobrze, a efektem ubocznym jest chudnięcie - tu widzę w praktyce jak jedzenie śniadań i wielu posiłków z ograniczeniem cukrów może być traktowane jak dieta, bo na serio nie ograniczam się ani troszkę- jem na co mam ochotę - a już 2kg mniej :D Ja mam się z czego cieszyć, bo ciążę zaczynałam z dużą nadwagą ;)
1509958701-53c0aa998593f9e1-aaaaaa.jpeg

Ja taki dostałam od ginekologa w pierwszej ciąży;) praktyczny. I dziewczyny pamietajcie zdjęcie usg i wyniki lekarz musi wam oddac zawsze a jak nie to niech sobie kopie robi. Bo w razie wypadku w sZpitalu wymagaja ostatniego zdjęcia usg i wynikow badan.
Miałam podobny i był super, teraz dostałam taką kiepską papierową teczkę :(

A tak w ogóle to idę dziś na 15 do ginekologa i stresuję się przeokropnie! Byle do tego 23 tygodnia, albo chociaż do pierwzych ruchów - bo teraz bardzo kiepsko radzę sobie z tym życiem w niepewności czy wszystko jest ok :(
 
reklama
1509958701-53c0aa998593f9e1-aaaaaa.jpeg

Ja taki dostałam od ginekologa w pierwszej ciąży;) praktyczny. I dziewczyny pamietajcie zdjęcie usg i wyniki lekarz musi wam oddac zawsze a jak nie to niech sobie kopie robi. Bo w razie wypadku w sZpitalu wymagaja ostatniego zdjęcia usg i wynikow badan.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Super [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry