reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja niemoge sie powstrzymac od kawy. Biore kilka lykow czasem. Cisnienie w sumie mam bardzo niskie.

w57v43r8lp1kkl56.png
 
reklama
Ja niemoge sie powstrzymac od kawy. Biore kilka lykow czasem. Cisnienie w sumie mam bardzo niskie.

w57v43r8lp1kkl56.png
Ja też pije rano kawę ż mlekiem. Pije jedną dziennie bo inaczej bym upadla.cisnienie dosyć niskie .No i do tej kawy kanapeczka jakaś.wczesniej była fajeczka.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też pije rano kawę ż mlekiem. Pije jedną dziennie bo inaczej bym upadla.cisnienie dosyć niskie .No i do tej kawy kanapeczka jakaś.wczesniej była fajeczka.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez kiedys fajeczka i kawa na sniadanie hehe. A teraz jem sniadanir i dopiero kawa

w57v43r8lp1kkl56.png
 
Ha ha Ja to samo mialam na sniadanie - kawka I fajeczka a teraz sie pilnuje zeby zjesc te sniadanko szczegolnie ze rano lykam folik a nie powinno sie go na pusty zoladek. Jedna kawke dziennie z mlekiem wypijam :) jak wam poszlo rzucanie tej fajeczki?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
A ja przed ciążą wypijałam 2-3 duże kawy,czarne bez cukru a teraz mi nie smakuje wogole, zapachu takiej zwykłej parzonej nie potrafię czuć.. Pije 1 na tydzień z ekspresu z mlekiem jak mnie najdzie ochota.
W 1szej ciąży nie miałam z tym problemu, mogłam pić normalnie, ale ograniczałam się do 1, ew 2ch słabych..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha ha Ja to samo mialam na sniadanie - kawka I fajeczka a teraz sie pilnuje zeby zjesc te sniadanko szczegolnie ze rano lykam folik a nie powinno sie go na pusty zoladek. Jedna kawke dziennie z mlekiem wypijam :) jak wam poszlo rzucanie tej fajeczki?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Lekko nie było ale kąpałam mojemu panu zabrać wszystkie papierosy ż domu żeby mnie nie kusily. Mam świadomość szkodliwości palenia na dziecko więc nie palę i tyle. Chociaż raz musiałam straszna ochotę i wzięłam od koleżanki jednego. Za przeproszeniem rzygalam po nim jak kot i tyle.teraz już mi się nie chce

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ile czeka się mniej więcej na wynik badania moczu? Nie wiem ile dni wcześniej zanieść próbkę żeby na wizytę u gin mieć już wynik.
Zależy od laboru ale powinny być następnego dnia, kwestia tylko o kt godzinie będą... U nas w przychodni np materiał do badań jest wysyłany do ich placówki, więc wyniki są po 11 bo krew pobierają do 10, potem przyjeździe,a kurier po materiał i z wynikami...

A jak idę prywatne do laboru przy szpitalu, to wyniki mam tego samego dnia po 15 bo robią badania na miejscu.

Także najlepiej sobie zadzwoń i zapytaj.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry