reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

W lutym poroniłam w 20 tc.:( Podejrzewają niewydolność ciśnieniowo-szyjkową więc teraz zapobiegawczo założą mi szew.
Kochana rozumiem cię aż za dobrze ja mojego synka urodziłam w 21tc prawdopodobnie z powodów podobnych do twoich i teraz jestem przewrazliwiona strasznie.
 
reklama
Kochana rozumiem cię aż za dobrze ja mojego synka urodziłam w 21tc prawdopodobnie z powodów podobnych do twoich i teraz jestem przewrazliwiona strasznie.
Ja też urodziłam synka. Też jestem przewrażliwiona. I nie pomaga fakt, że prawdopodobnie po założeniu szwu będę musiała wrócić do pracy bo tu takie zasady, a pracuję fizycznie 8h na nogach. Będę próbowała udawać depresję, bo w holandii to największa szansa na dostanie chorobowego:baffled:
 
Tydzień różnicy między datami om a USG to żadna różnica. Też tak miałam i wyrównało się. A skoro lekarka była zdziwiona to szok bo przecież nie matematyka, że musi być idealnie.

Ja dziś miałam wizytę. Bobasek tak fikał i machał rączkami i nóżkami, że ciężko było zrobić foto:) wszystko jest dobrze i za tydzień w piątek mam prenatalne. Dziś mam 10+5 i dzidzia ma 39 mm.
 
Ja też urodziłam synka. Też jestem przewrażliwiona. I nie pomaga fakt, że prawdopodobnie po założeniu szwu będę musiała wrócić do pracy bo tu takie zasady, a pracuję fizycznie 8h na nogach. Będę próbowała udawać depresję, bo w holandii to największa szansa na dostanie chorobowego:baffled:
To Ci współczuję ja na szczęście jestem na l4 już od 7 Tc a i wcześniej mi kierowniczka trochę urlopu wpisała więc w sumie nie pracuje od 6 Tc. Lecz Chyba się nie trafi bo poprzednia ciążę przez plamienia też l4 od 6 Tc potem wszystko ok i taki szok nagle, a szwagierka w ciąży biegala do pracy całe dnie na nogach i do końca tyrala w piątek jeszcze w pracy a w poniedziałek na porodowke więc nie ma reguły niestety. Ale trza być dobrej myśli.

Dzis przy kolacji dzieciaki pytała czemu do pracy nie chodzę i trochę już ciężko wybrnąć z niektórych pytań na szczęście przypomniały sobie jelitowke która przyniosły ze szkoły i skończyło się na tym że mnie zarazili i teraz mama ma problemy z brzuchem i bierze leki.
 
Tydzień różnicy między datami om a USG to żadna różnica. Też tak miałam i wyrównało się. A skoro lekarka była zdziwiona to szok bo przecież nie matematyka, że musi być idealnie.

Ja dziś miałam wizytę. Bobasek tak fikał i machał rączkami i nóżkami, że ciężko było zrobić foto:) wszystko jest dobrze i za tydzień w piątek mam prenatalne. Dziś mam 10+5 i dzidzia ma 39 mm.
To niesamowite ze takie maleństwo już tak fika :-) :-)
 
Bardzo mi przykro, wtedy taki powiedzieli Ci powód poronienia?
Powiedzieli, że niewydolność można stwierdzić na pewno gdy w następnej ciąży szyjka zacznie się znowu skracać przed czasem. Dali mi do wyboru: szew zapobiegawczo ok 12tc, albo mierzenie szyjki i w razie czego szew ratunkowy. Wybrałam pierwsze wyjście bo boję się, że przegapimy moment. Poza tym szew zapobiegawczy daje większą szansę powodzenia.
 
reklama
Do góry