reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, które są bądź wybierają się na L4- ale ja wam zazdroszczę. Ja mieszkam w Holandii i tu nie mam na to szans mimo, że jestem po trzech stratach:(. Po 12 tc prawdopodobnie będę miała zakładany szew i nawet to nie jest tu przeciwskazaniem do pracy po zabiegu. Wspomnę, że pracuję w fabryce więc 8 godz. na nogach:oo:
 
reklama
Naan witaj i rozgość się! Nie dawaj z siebie w pracy wszystkiego..
Trzymam kciuki żeby tym razem wszystko było dobrze!

Dziewczyny ja w poniedziałek idę chyba po olej migdałowy. Powołanym w coś naturalnego..

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli w Polsce nie mamy co narzekać na opiekę nad kobieta ciężarna z punktu medyczne i pracy :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę iść ale jeszcze nie wiem kiedy. Też pracuje 8h na trzy zmiany i non stop pracą stojaca. Myślę że za trzy tygodnie pójdę do lekarza bo ostatnio lekarka nie dala mi zaświadczenia tylko sprawdziła ze jest serduszko i ciąża rozwija się prawidłowo i zapytam czy nie ma przeciwwskazań do pracy no i oczywiście jeśli przez te trzy tygodnie będę dobrze się czuła to myślę że będę chciała dalej pracować

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak opowiadałam siostrze jak to tu wygląda to się łapała za głowę i planowała mi następną ciążę w Polsce:szok:.
 
Ja się boję smarować czymkolwiek. Zacznę po 1 trymestrze. Polecali mi bio oil, ale od zapachu miałam mdłości:baffled:
 
Dlatego wolę zwykły jadalny olej migdałowy który uelastycznia skórę a jest naturalny ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na początku wysmaruje wszystkie balsamy co mam! ;)
Później może olej kokosowy spróbuję.
Chociaż po dwóch poprzednich ciazach nie mam ani jednego rozstepu na brzuchu! :) Ale gorzej z nogami! :/ Masakra!
 
Do góry