reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Propo zmęczenia to podobnie jak w pierwszym trymestrze ...Zaczynam myśleć że to zamulenie bardziej od tarczycy niż ciąży bo przed jej leczeniem miałam podobnie...I te pyszczek na linii żuchwy i szyji identyko [emoji20]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny takie pyt z innej beczki. Chcemy wynająć mieszkanie. Z jakich stron www polecacie korzystać w trakcie poszukiwań? Bo do głowy przychodzi mi tylko Gumtree.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to niedługo w tej ciąży zwariuje. wczoraj tak miałam i dziś rano tez. po załatwieniu się rano taki brązowy sluz na papierze. kawa z mlekiem. wczoraj to odkryłam w pracy , dziś bylam w domu to od razu wpadłam do wanny i palucha w srodek. jeszcze trochę tego śluzu takiego budyniowego wyciągnęłam że środka.i to tylko tak z rana. potem już jest ok.zwykly biały ,mleczny wieczorem. nic mnie nie boli .brzuch ok tylko takie kłucie drodze w środku. ..... :( . że też nie można sobie tej ciąży przejść normalnie w spokoju, czekać na pierwsze ruchu potem ponarzekać na wielki rosnący bębenek ,urodzić i się cieszyc. No k... wiecznie cos.

8599dqk3eprfzk4i.png
 
Dziewczyny takie pyt z innej beczki. Chcemy wynająć mieszkanie. Z jakich stron www polecacie korzystać w trakcie poszukiwań? Bo do głowy przychodzi mi tylko Gumtree.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Proponuję OLX, gratka i otdom. Ja mam wszystko obczajone, szukamy mieszkania już długo i ofert jak na lekarstwo :( do porodu musimy coś znaleźć bo inaczej sobie nie wyobrażam, ale u nas wynajem nie wchodzi w grę. Dzisiaj jedziemy oglądać dwa mieszkania, chociaż wiadomo wolałabym już jakiś szeregowiec/bliźniak. nie tracę nadzieji ;)
 
Hej dziewczyny ja dziś już po wizycie u lekarza genetycznych usg pięknie wyszło i według Pana doktor dzidzią pięknie się rozwija pobrali mi jeszcze krew na pappa i wyniki maja być za jakie 2 tygodnie i dopiero z tymi wynikami mam iść do genetyka. Podczas usg Pani doktor stwierdziła że na tą chwilę to raczej dziewczynka ale jeszcze do sprawdzenia bo fikala i nie bardzo dawała się podglądać. Nawet śniło mi się kilka razy że będzie dziewczyna. I najważniejsze jest to że łożysko się podniosło więc odetchnąć z ulgą.
Gratuluję dziewczyny dobrych wieści.
 
reklama
Dziewczyny takie pyt z innej beczki. Chcemy wynająć mieszkanie. Z jakich stron www polecacie korzystać w trakcie poszukiwań? Bo do głowy przychodzi mi tylko Gumtree.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
OLX, sporo mają ogłoszeń takich lokalnych.

Dziś zrobiłam sobie takie domowe musli żebym miała do jogurtów czy mleka, a żebym wiedziała co w nim jest. Pachnie pięknie mam nadzieję, że i tak będzie smakowało ;)
 
Do góry