reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja z waga 1.5kg na plusie. Cieszy mnie to bo w pierwszej ciąży na tym etapie miałam 8kg na plusie. Jedynie lekarka się śmieje że muszę mało jeść że w ogóle nie przybieram ale ja tak po prostu mam mogę jeść jak słoń i waga zawsze w miejscu.

Ja polowkowe mam 8 lutego, więc mam jeszcze trochę czekania.

Zrobiłam dzisiaj wielki gar grochowki na obiad bo miałam ogromną ochotę i w końcu moja maszyna zaczęła działać to zrobiłam parę rzeczy dla malutkiej :)
Cieniutkie spodenki + opaska
1516115687-8562e4f416fced3f-aaaaaa.jpeg


Sukieneczka
1516115698-057e5deb41a63965-aaaaaa.jpeg


Do tych spodenek też chyba jeszcze zrobię opaskę do kompletu
1516115743-becc368e6e0ed086-aaaaaa.jpeg


I ta najmniej udana sukienka bo maszyna strajkowala ostro
1516115786-d339d0533a819390-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, też właśnie wzięło mnie na szycie, chce się nauczyć, zrobiłam małej taka zasłonę do kuchenki u igielnik sobie uszyłam.
Dziś wyprałam bawełnę na kocyk minky, a potem będę próbować szyć ciuchy dla córki no i dla ktosia, jak nabiorę wprawy [emoji23] [emoji6]
Grochówkę mama gotowała w zeszłym tygodniu, więc też jedliśmy, bo cały gar nagotowała, a mam też w słoiku na zaś.
 
reklama
Poszłam prywatnie ale to dobry lekarz i dużo nie zdziera...za kontrolę,konsultację,usuwanie kamienia zapłaciłam 70zł...A siedzialam 35minut...jeszcze się pytał czy tą dziurkę robimy na NFZ Ale zapisałam się prywatnie na za tydzień...

70zl za kamień?
Kurde u nas jest 250 za luk! Prywatnie
Musze isc na nfz bo nir dam tyle i juz sie boje

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ja tez biore euthyrox. Dawka chyba odpowiednia, choć w sumie dawno nie badałam, więc w przyszłym tyg. sobie zbadam.
A dr nie każe Ci kontrolować?
Moja internista na początku ciąży (bo wtedy miałam za wysoki poziom TSH jak dla ciężarnych) dawała mi skierowanie co miesiąc, a teraz co 2, muszę iść w tym tyg, przy okazji jak pójdę do gin po to nieszczęsne skierowanie na połówkowe..
 
70zl za kamień?
Kurde u nas jest 250 za luk! Prywatnie
Musze isc na nfz bo nir dam tyle i juz sie boje

9ewnqqmznpxcwjj5.png
To gdzie to chodzisz? Do jednej z kilnik? Ja chodzę prywatnie do bardzo fajnego dentysty i pamiętam jak w 1szej ciąży robił mi plombę ze znieczuleniem, + usuwał kamień z 1nek to płaciłam 100zl.
Teraz za plombę ze znieczuleniem ok 120zl
Ale jeśli masz blisko do dentysty na NFS to skorzystaj bo w ciąży mamy więcej zębów za free...
 
Ja z waga 1.5kg na plusie. Cieszy mnie to bo w pierwszej ciąży na tym etapie miałam 8kg na plusie. Jedynie lekarka się śmieje że muszę mało jeść że w ogóle nie przybieram ale ja tak po prostu mam mogę jeść jak słoń i waga zawsze w miejscu.
Ja polowkowe mam 8 lutego, więc mam jeszcze trochę czekania.

Zrobiłam dzisiaj wielki gar grochowki na obiad bo miałam ogromną ochotę i w końcu moja maszyna zaczęła działać to zrobiłam parę rzeczy dla malutkiej :)
Cieniutkie spodenki + opaska
1516115687-8562e4f416fced3f-aaaaaa.jpeg


Sukieneczka
1516115698-057e5deb41a63965-aaaaaa.jpeg


Do tych spodenek też chyba jeszcze zrobię opaskę do kompletu
1516115743-becc368e6e0ed086-aaaaaa.jpeg


I ta najmniej udana sukienka bo maszyna strajkowala ostro
1516115786-d339d0533a819390-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne te ubranka! A że robisz sama to jestem pod wrażeniem :D
A skąd bierzesz wykroje?

Ja w ciąży ze Stasiem też dużo szyłam, ale na miarę swoich możliwości - czyli nie ubranka ;) Uszyłam ochraniacz do łóżeczka, przybornik na pieluchy wieszany na łóżku, jakiś otulacz - ale szycie to super sprawa i podziwiam osoby, które umieją takie fantazyjne ciuszki szyć dla siebie i dla dzieci!
 
Ja z waga 1.5kg na plusie. Cieszy mnie to bo w pierwszej ciąży na tym etapie miałam 8kg na plusie. Jedynie lekarka się śmieje że muszę mało jeść że w ogóle nie przybieram ale ja tak po prostu mam mogę jeść jak słoń i waga zawsze w miejscu.

Ja polowkowe mam 8 lutego, więc mam jeszcze trochę czekania.

Zrobiłam dzisiaj wielki gar grochowki na obiad bo miałam ogromną ochotę i w końcu moja maszyna zaczęła działać to zrobiłam parę rzeczy dla malutkiej :)
Cieniutkie spodenki + opaska
1516115687-8562e4f416fced3f-aaaaaa.jpeg


Sukieneczka
1516115698-057e5deb41a63965-aaaaaa.jpeg


Do tych spodenek też chyba jeszcze zrobię opaskę do kompletu
1516115743-becc368e6e0ed086-aaaaaa.jpeg


I ta najmniej udana sukienka bo maszyna strajkowala ostro
1516115786-d339d0533a819390-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wow, ale super[emoji7]
Też bym tak chciała umieć. Ile taniej to wychodzi i można uszyć to co się wymyśli [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny a o Dolores O'Riordan nic? tylko ja tu jestem taki dinozaur? jak dzisiaj rano jechałam do pracy i powiedzieli w radio, że zmarła, a potem puścili "When you're gone" to się popłakałam :( niesamowity głos. miała tylko 46 lat i osierociła trójkę dzieci :(:(
 
reklama
Do góry