reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ale dzisiaj naskrobalyscie od rana :-) dawno tyle czasu nie spędziłam na czytaniu zaleglosci :-)

Ja dziś rano dałam mocz na posiew i juror mam dzwonić zapytać o wyniki, jeśli wszystko będzie ok to będą już jutro jeśli nie to będę musiała jeszcze poczekać.

We czwartek będę już miała w domu swoją mebloscianke więc dziś włączyłam już pierwsze ciuszki maluszka do prania i będę po miału układać w szafie. Na najbliższy roczek mam ciuszki dla małego w tej chwili poupychane w łóżku i na starej szafie na górze w workach prozniowych ale w końcu zrobię z tym porzadek :-)

Jeśli chodzi o wózki adamex. Ja kupiłam barlette chociaż w domu go będę miała dopiero w kwietniu. Ma fajne duże pompowane koła, podwojna amortyzacje więc super się prowadzi i jak dla nas wygodny pod wzgledem wysokosci bo mu z mężem jesteśmy wysocy. Ostatnio tylko spotkalam się z opinią ze spacerówki barletta jest do d*** bo dziecko się z niej wyslizguje. Nie wiem jaka prawda.
My też chcieliśmy najpierw kupić wózek 3w1 ale kupiliśmy fotelik maxi cosi i adpater do baretty. Będziemy niedługo mieszkać pod miastem więc mi zależało bym mogła dzeciatko z fotelikiem wpiac w stelaz i jechać do miasta na zakupy, a ma spacer wiadomo gondola.
 
reklama
ja też zbyt często się nie udzielałam (ze względu na obowiązki domowe i prace) a jak już nadrobiłam zaległe strony to wątków było tyle, że ciężko było się odnieść. Zaczynam zwolnienie więc mam nadzieję, że uda mi się być z Wami systematycznie ;)

Co do zakupów to bardzo lubię szukanie w lumpeksach, dlatego też uzbierało mi się już trochę rzeczy zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. I przyznam się Wam, że takie zapasy zrobiłam nie będąc jeszcze w ciąży :p
Gdy okazało się, że maleństwo jest już w brzuszku z zakupami czekałam do czasu potwierdzenia płci. I tak właśnie zaliczyłam h&m, reserved i smyk. Jednak najlepiej okazało się w smyku, np. 5 par body za 30 zł ;)

Co do fotelika to jeszcze się nie interesowałam. O wózkach poczytałam trochę w internecie na temat funkcjonalności i jakości według różnych użytkowników, co do modelu to zbytnio się nie przyglądałam bo bardzo nie lubię zakupów internetowych. Byłam w jednym sklepie i powiem Wam, że najbardziej podobały mi się wózki Baby Merc ale jakoś żadna z Was nigdy nie wspominała o tej firmie i z opiniami też ciężko. Wiecie może coś na temat tej firmy?
 
Ja piłam glukozę z wyciśniętym sokiem z cytryny. Było całkiem dobre. Tym razem też ze sobą biorę na wszelki wypadek. Bo samej glukozy w siebie nie wcisnę.

Moja siostra po samej glukozie zwymiotowała, to musiała pić jeszcze raz[emoji13]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale dzisiaj naskrobalyscie od rana :-) dawno tyle czasu nie spędziłam na czytaniu zaleglosci :-)

Ja dziś rano dałam mocz na posiew i juror mam dzwonić zapytać o wyniki, jeśli wszystko będzie ok to będą już jutro jeśli nie to będę musiała jeszcze poczekać.

We czwartek będę już miała w domu swoją mebloscianke więc dziś włączyłam już pierwsze ciuszki maluszka do prania i będę po miału układać w szafie. Na najbliższy roczek mam ciuszki dla małego w tej chwili poupychane w łóżku i na starej szafie na górze w workach prozniowych ale w końcu zrobię z tym porzadek :-)

Jeśli chodzi o wózki adamex. Ja kupiłam barlette chociaż w domu go będę miała dopiero w kwietniu. Ma fajne duże pompowane koła, podwojna amortyzacje więc super się prowadzi i jak dla nas wygodny pod wzgledem wysokosci bo mu z mężem jesteśmy wysocy. Ostatnio tylko spotkalam się z opinią ze spacerówki barletta jest do d*** bo dziecko się z niej wyslizguje. Nie wiem jaka prawda.
My też chcieliśmy najpierw kupić wózek 3w1 ale kupiliśmy fotelik maxi cosi i adpater do baretty. Będziemy niedługo mieszkać pod miastem więc mi zależało bym mogła dzeciatko z fotelikiem wpiac w stelaz i jechać do miasta na zakupy, a ma spacer wiadomo gondola.


Ja też chce Adamex Barlette :)bardzo mi się podobają i opinie są dobre.
W poniedziałek ruszamy pooglądać i okaże się czy jest faktycznie wygodny. Fotelik również maxi cosi :)
 
Ja też chce Adamex Barlette :)bardzo mi się podobają i opinie są dobre.
W poniedziałek ruszamy pooglądać i okaże się czy jest faktycznie wygodny. Fotelik również maxi cosi :)
Koleżanka bartelle chwali.
Pisałam już, że jak nim jeździłam to widać różnicę w porównaniu do bebetto, porządniejsza, mocniejsza rama jest i bardziej lekko chodzi, mimo że oba mają pompowane koła i ich układ jest podobny, jeśli nie taki sam...
 
Ja ostatnio oglądałam wózki i ten Adamex Barletta wygrał... tylko facet w sklepie mówił że te foteliki z zestawu są mało bezpieczne, lepiej dokupić dobry fotelik i adapter...

Wszystkie rzeczy po mojej dwójce oddałam i czeka mnie kompletowanie całej wyprawki, co prawda kupie tylko to co niezbędne ale pod koniec maja mam komunię córki... I to będzie mega wydatek....
A w piątek mam polowkowe :) dzieci już nie mogą się doczekać ;)
 
Koleżanka bartelle chwali.
Pisałam już, że jak nim jeździłam to widać różnicę w porównaniu do bebetto, porządniejsza, mocniejsza rama jest i bardziej lekko chodzi, mimo że oba mają pompowane koła i ich układ jest podobny, jeśli nie taki sam...

Znajoma też miała Adamexa i chwaliła bardzo. Mi sie one podobają i właśnie podobno nie ma co porównywać do bebetto, bo jest gorsze jeśli chodzi o jakość. A okaże się na miejscu:)
Dobrze że wszystkie piszecie jakie macie doświadczenia z wózkami ,można z porad skorzystać:)
 
Jeszcze co do wózków to przy młodszej córce miałam Tako Warrior. Byłam nim zachwycona, bo miał duża gondole, fajnie się prowadził i ogólnie wszystko mi się w nim podobało. Teraz są dostępne tylko używane ale jakoś wolę kupić nowy wózek. Jakoś nie lubię używanych, bo zawsze mam jakieś ale i foteliki też zawsze nowe, bo nigdy nie ma gwarancji, że są w 100% bezwypadkowe i sprawne.
 
reklama
Do góry