reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mnie prawie codziennie tak przegoni do toalety że szok. Nie wiem co jest grane kupiłam sobie nawet probiotyk na jelita i od niedzieli biorę to miałam spokój ale dziś znowu tak mnie żołądek boli i już mnie przegonilo
 
reklama
To chyba tylko ja mam takie szczęście że nie mam problemów z żołądkiem, jedynie czasem jak coś zjem to jest mi mega ciężko jakbym kamień połknęła. Mam nadzieję że fakt że się dobrze czuje nie świadczy o tym ze z dzidziusiem coś złego się dzieje :/

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie

W końcu dołączyć mogę się i ja ;) jestem już mam 2 chłopaków, a teraz niespodzianka i kolejny maluch w drodze.

Termin według OM na 9.06. Pierwszy test ciążowy wyszedł mi na 9 dni przed spodziewanym okresem. Oczywiście nie śmiały wynik ale pozytywny. Na drugi dzień kreska już lepsza. 25.09 byłam u gina ale było jeszcze za wcześnie. Planowany okres nie dotarł więc zrobiłam sobie bete i wychodzi, że to 5-6 tydz :) jestem bardzo szcześliwa choć mam wiele obaw.

Pierwsze co jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży powiedziałam moim znajomym którzy mega mnie wspierają ;) maż dowiedział się troszkę później ale nie jest zbyt zadowolony. Ciąża pojawiła się w najmniej odpowiednim momencie. Obecnie wie jeszcze moja szwagierka i na razie nikt więcej. Reszta się dowie jakiś w grudniu, a zwłaszcza moja rodzina bo ona nigdy nie była dumna z tego, że byłam w ciąży...

Pozdrawiam i życzę spokojnych miesięcy w ciąży
 
Hej dziewczyny.
Witam nowe czerwcowe mamusie:)
Odebrałam dziś kontrolną betę i przyrost w normie...
We wtorek mialam 791,2 a dziś po prawie 48h 1833.0
Boje się i jednocześnie nie mogę doczekać wtorkowej wizyty...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KikaRika super beta pięknie rośnie.

Ja swoją powtórzę na zlecenie lekarza 9.10 ;) mam nadzieję, że wszystko będzie ok i 16.10 zobaczę już serduszko ;)

Powiedzcie mi może wiecis od kiedy jest okres ochronny dla kobiety w ciąży, która pracuje? Niedawno zaczęłam pracę, a tu niespodzianka i okazało się że jestem w ciąży. Pod koniec września dostałam umowę na rok ;)

Z objawów to są zupełnie inne niż w poprzednich ciążach choć wiadomo każda inna ;)
 
Ja mam jod 200
Witamina D 2000
Folik 0,4
I teraz duphaston 10
A magnez jaki zazywacie ?
Asmag forte 2 x 1 lekarz mi zlecił. Poza jodem biorę to co Ty. Jutro o jod dopytam bo jednak powinien być. No i jak będzie już dzidzia widoczna to dojdzie heparyna.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Angrut z tego co wiem to L4 jest do dnia porodu potem macierzyński z ZUSu, nawet jakby Twoja umowa kończyła się wcześniej niż termin porodu...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
KikaRika tak to wiem ale chodzi mi o to kiedy jestem bezpieczna, że mnie nie zwolnią. Czyli kiedy mogę ich powiadomić o ciąży?

Ja na razie biorę tylko kwas foliowy reszta witamin pewnie po założeniu karty ciąży i podstawowych badaniach.
 
Do góry